Karadeniz Pet

Kaç gündür Yumurtlamıyor.

• Konbuyu başlatan Yılmaz Ç.
  • Başlangıç tarihi
Y

Yılmaz Ç.

Guest
Selamın aleyküm;
8. güne girdik ama hala yumurta yok ne yapmam gerekir ?
8 gündür böyle şiş.

s9fk4.jpg

henüz bir kuşum yumurtlamadığı için bir şey diyemiyorum ama cevap veren çıkacaktır

Yumurta olduguna eminmisin bana daha cok yaglanma var gibi geldi

Serkan abi ve Muhammed abi yumurta var dediler ama aklım karıştı valla. Çiftleştiklerinide gördüm ama elimle yoklayınca yumurta yok gibi duruyor. Ur veya yağdanda şüphelendim ama hayırlısı bakalım bekleyip göreceğiz. Elleriyle görmeden gerçekten çok zor belli oluyor. Aman sağlığı iyi olsunda yumurtlamasın tek. Eşte tuttular zaten hiç gerek yok.

Kuş yağlanmış yumurta var diyerek garanti vermiyoruz..Sen yuvalığa karşı çok ilgisi var ve kuyrukta düşme var dedin diye o şekilde cvp verme gereğinde bulunduk..Yakından görmeden net yorum yapılamaz..Ama kuş hareketli ise yağlanma olacağını sanmıyorum..Sabredip beklemen lazım yakındır güzel günler :)

İnşallah Serkan abi. Yanlış anlama abi belirttim ben elleriyle yoklamadan veyahut canlı olarak görmeden çok zor oluyor dedim abi.

Yok Yılmaz neden yanlış anlayayım sadece senin o heyecanına ortak olarak gereken desteği vermeye çalışıyorum elimden geldiği kadar..

rica ederim ne demek herzaman...

Yuvalığa giriyor, yuvalığı kemiriyor,dökülen tüyleri dişi kuş yuvalığın içine taşıyor, çiftleştiler hatta kızdım uluorta yapılmayacak şeyler bunlar diye, karşıma aldım nasihat verdim bu işleri gece yapın diye uluorta yapılmaz diye :) İnşallah yumurtlar bir an önce :) Beklemek düşüyor bizede.

Deme öyle deme. Yumurtlasın seninkiler sırasını salsın artık :D

Benim çiftin erkeği ölmeseydi sıra bana geçerdi de şuan zor gözüküyor. dişi kuşu karantinada tutuyorum. diğer erkekle anlaşması lazım filan. İsyan etmek benim hakkım!

Benim çiftin erkeği ölmeseydi sıra bana geçerdi de şuan zor gözüküyor. dişi kuşu karantinada tutuyorum. diğer erkekle anlaşması lazım filan. İsyan etmek benim hakkım!

Aaa senin dişi kocayı öldürdü başka aldı demek. :D Zor valla dişilerde çok mız mız oluyor çekilmiyor. Ama erkek iyiyse sorun olmaz. İnşallah olur da burada güzel bir parti veririz. :D

Valla erkek bugüne kadar beslediğim en iyi erkek :D
Benim bildiğim maviş ne yapar ne eder muzipi tavlar :D

Geri