petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaç güne kadar yeme düşerler.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve bymuhabbet tarafından 10 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 2 adet yavru muhabbet kuşum var.anne baba beslemeyi bıraktı.kafeste dövmeye felan başlayınca ayırdım. Şiringa ile mamayla besliyorum. yaklaşıkiki hatfa oldu halen yem kıramıyorlar. yaklaşık 40 günlük oldular. Daha kaç gün sürer yem kırmaya başlamaları. en geç kaçıncı gün kendileri yem kırmaya başlarlar

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Şırıngayı kes hemen, tembelliğe alıştırmışsın.
    Yere yem, aspur, varsa dal darı koysan çok rahat yem yer 40 günlük kuş hasta değilse..

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Öncelikle geçmiş olsun. Levent Abi'nin de dediği gibi kuşların artık yem yemeleri gerek. 40 günlük kuş çoktan aspur, dal darı ve hatta normal yem yemeye başlaması gerekirdi. Sen yere aspur, normal yem karışımı koy. Varsa dal darı da koy. İnşallah yemeye başlarlar hemen.

#3 Gokhan ERKAN, 10 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 10 Ağustos 2015
  4. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkürler Üstad. Emin olamamıştım. Bugunden itibaren beslemeyi kesip gozlemleyeceğim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

Teşekkürler

Sayfayı Paylaş