Karadeniz Pet

Kaç saate eşine alışır ?

• Konbuyu başlatan Necati ÜNAL.
  • Başlangıç tarihi
N

Necati ÜNAL.

Guest
Albino çekoslavak dişi muhabbet aldım erkeğim de çekoslavak ama albino değil kaşıma var albino dişimi erkeğin kafesine attığım andan beri öpüşmeler kaşınmalar gaga çarptırmalar herşey var hemen sizce yuvalık takmalımıyım ve kuşum eve daha geleli 2-3 saat oldu daha çok pasif duruyor belli erkeği benimsedi ama çok pasif duruyor yani genelde erkek yanaşıyor erkek peşini bırakmıyor dişi kuş nadiren erkeğin yanına gidip öpüşüyor ama her dakika öpüşürlerken kaşınırlarken görüyorum erkekde kaşıyor dişide kaşıyor ara ara ama bu dişi kuşumun erkeğe kafese ve ortama alışması kaç saat kaç gün sürer sizce ?

Teşekkürler, İYİ FORUMLAR.

hayır eşine falan alıştı bana alışmasını beklemiyorum üretim amaçlı aldım eşine ortama kaç günde alışır yani bu pasiflik yeni gelen kuşların hepsinde olur biliyorum ancak bu sizce ne zaman geçer [MENTION=2271]g0rky06[/MENTION]

Kuş dan kuşa değişiklik gösterebilir
kesin olarak
1 hafta 1 gün 1ay denmesi çok zor

hayır eşine falan alıştı bana alışmasını beklemiyorum üretim amaçlı aldım eşine ortama kaç günde alışır yani bu pasiflik yeni gelen kuşların hepsinde olur biliyorum ancak bu sizce ne zaman geçer [MENTION=2271]g0rky06[/MENTION]

Bende zaten size alismasini solemeedim ortama alisma suresi 1 hafta bu isler hemen olmaz saati felanda yoktur bugun opusur yarin kavga eder

anlayamadığım ve çok şaşırdığım şey kuşu kafese attığım an öpüşmeye başladılar ufak bi 2-3 saniye bi gagalaşma oldu sonra 1-2 dk sonra bi baktım kaşınıyorlar birbirlerini kaşıyorlar öpüşüyorlar. benim erkek kuş azman gibi zaten acayip kızgınlaşmış dişi ona orantılı zaten ama biraz daha az dişinin kızgınlık oranı valla ben 2 haftaya en fazla çiftleşirler diye düşünüyorum şuan öpüşüp kaşınıyorlar erkek o kadar hareketli her halinden "ben çiftleşcem ben çiftleşcem" diyor :D

Geri