petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafadaki Kırmızılıklar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkay ÇAĞDAŞ tarafından 5 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Berkay ÇAĞDAŞ

Berkay ÇAĞDAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar muhabbet kuşumun kafasında yara gibi kırmızılıklar oluştu bir veterineri aradım ancak sadece muayene için 45 lira istediler bir öğrenci olarak durumum buna pek müsait değil kuşumun yeme içme alışkanlığında bir sıkıntı yok hareketleri ve ötmesi de normal ama kafasında kırmızılıklar oluştu işte dediğim gibi ve o kırmızılık olan bölümdeki tüylerin üstünde de sanki gri noktalar var. Fotoğrafları ek olarak koydum lütfen yardım edin sizce veterinere götürmem gerekli mi tüy dökümüyle ilgili genel bir sıkıntı falan mıdır çünkü hastalık olsa hareketlerinde de değişim olur diye tahmin ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. Berkay ÇAĞDAŞ

Berkay ÇAĞDAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    normal bir şey mi yani geçen sene de tüy dökümü yapmıştı ama böyle bir şeyle karşılaşmamıştım

4. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    ben bi varsayımda bulunarak yeni çıkmaya çalışmakta olan tüy tomurcukları diyeceğim. Net fotolar olsaydı kesin bilgi alınırdı

5. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    1 Hafta önce benim kuşumada oldu yara izi sandım ama tüy döküyormuş. Kuşa mama takviye yap ve yulaf ver banyo yapıp sıcak ortamda tut kısa zamanda geçer inşallah.

6. Berkay ÇAĞDAŞ

Berkay ÇAĞDAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkürler :)

7. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    Rica ederim. Yakında kafasını ve gagasın demirlere sürtmeye başlayınca telaşlanma :) kaşıyodur.

Sayfayı Paylaş