Karadeniz Pet

Kafasından Yaralanmış,Önemli Bir Şey Var Mı?

ismail batar

Yeni Üye
Merhaba,

3 aylık kuşumun kafesi sürekli açık, daha önce gece hareketlendiğini hiç görmedim ancak az önce eve geldiğimde karanlıkta uçarken gördüm, hemen ışığı açtım ancak kafasından yaralanmış. Galiba kendisi için ayarladığım evin köşesindeki küçük ağaca çarpmış. Ne yapmam lazım, önemli bir şey var mı? Konuşmasında vs. bir sıkıntı yok. Konuşuyor ve mutlu gözüküyor, gayet hareketli. Veterinere götürmeme gerek var mı? Havalar soğuk, götürürken iyice hastalanmasından endişeleniyorum.

RESİM :

http://i.hizliresim.com/vZ18RD.jpg

Ciddi bişi gözükmüyor.Mikrop kapmaması için terramycin sürebilirsiniz.Yalnız kuşun kafesini sürekli açık tutmayı doğru bulmuorum ben.Tabii ki özgürlükleri çok önemli ama kontröllü salınmalı.Siz evde yokken ya da gece kafesin kapısı kapalı durmalı.Yoksa büyük risk alırsınız.

Son düzenleme:
Bir kuşun gagası 3 aylıkken nasıl öyle mavi olabiliyor ki.. bende de var gagası pembe. maviye dönmedi

Aynı renkte kuşumun aynı nedenle aynı yerinde aynı sorunu yaşadım :)
Hatta ufak kanamisti sanırım... Kanayan ve kabuk tutan yer yüzünden tüyü hep kalkik geziyordu. O kabuk yapisinca tüye elimle almak durumunda kalmıştım.
Özetle bişey olmadı. Meramistin surduk her ihtimale karşı.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Endişe.edecek.bir.durum.söz.konusu.değil.

Herkese teşekkür ediyorum, çok üzülmüştüm, moral verdiniz. Sağolun

Geri