petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafeessss....

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Drn Selim tarafından 19 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Cumleten hayırlı bayramlar benim ksuum var kuşu alali 3 hafta filan oldu alışkın bana aileme ama gel gelelim kafesine gitmiyor hiç ben elime alip kapatmasam disarida kalacak yem ymiyecek hic durmuyor surekli dışarıda koyuyorum tırmanıyor sürekli cikarin diye napacam brn bunu ne olacak.???

2. korkmass

korkmass New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin etrafında korktuğu birşeyler olabilir (ses, eşya, vb.). Kafesin yerini değiştirip bir de öyle deneyin.Kafesten fotoğraf eklerseniz daha faydalı olur

3. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Yok korkan biseyo yok ama nasil resim ekliyecem

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Devamlı oynadığı sevdiği bir oyuncak var ise onu kullanarak kafese sokabilirsiniz belki.

5. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    yeni yeni salıyorsan ilk başlarda öyle oluyor ilk 1-2 hafta benimde öyle oldu sabah çıkıyodu akşam oluyo kafese girmiyordu ben koyuyordum bi zaman sonra alışınca açıktığı zaman illaki gidiyor ama kafesten veya etrafında korktuğu birşeylerde olabilir arkadaşın dediği gibi

#5 veysel boz, 19 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 19 Temmuz 2015
  6. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Evet haklisiniz arkadaslar sagolun sevdigi oyuncak var tesbih onunla alistiyim diyecem geliyot kafesin onunr pirr uçuyor ana alışır insallah

#6 Drn Selim, 20 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 20 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş