petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes düzeni nasıl

Konusu 'Muhabbet Kuşu Kafes ve Aksesuar Seçimi' forumundadır ve ramazankara tarafından 8 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. ramazankara

Beğenileri:
    0
    Selam arkadaşlar kafes düzenim nasıl tünek ve salıncak kendi imalatım eksikler nelerdir.kafes düzeni tavsiyelerinizi paylaşırmısınız?

Ekli Dosyalar:

2. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Bence gayet güzel olmuş eksik bir şey göremedim.Uzun ömürlü olur inşallah kuşun renkleri çok tatlı.

#2 Mert Okan, 8 Eylül 2016
    Son düzenleme: 8 Eylül 2016
  3. ramazankara

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim

4. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Ben şahsen beğendim.Elinize sağlık.

5. Yavuz OYMAK

Yavuz OYMAK Active Member

Beğenileri:
    104
    bence tünekler ve salıncak tüneği çok kalın kuş zaten jumbo bir kuş değil ayakları büyük değil daha ufak bir tünek tercih edilebilir bence. mesela bendeki tahta tünekleride ben büyütmek istiyorum show jumbo besliyorum fakat tırtıklı tünek çok aradım istediğim kalınlıkta bulamadıgım için daha incesi olan tırtıklıları tercih ediyorum tırtıklının sebebide sağa sola her gittiğinde ayak tırnakları törpüleniyor. birde kafes boyalı kafes zamanla umarım kemirmez telleri dicem ki mutlaka kemirecek alttan paslı bir görüntü oluşacak her zaman önerdiğim pirinç yada suriye kafes olarak tabir edilen demir renkte kafes

6. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    727
    Düzen gayet güzel fakat kullandığınız tünekler papağan tüneği muhabbet kuşlarınki parmak kalınlığındadır. Tünekleri değiştirmenizi tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş