Karadeniz Pet

Kafes düzeni- yemek köşesi

Ezgi Yılmaz

Meraklı Üye
İki saattir eviriyorum çeviriyorum kuşa derli toplu yemek köşesi gibi birşey yaptim galiba. Önerisi yada eleştirisi olan var mi arkadaşlar. Birde sadece akilli yemlik yeterli mi başka yemlikte koymali miyim. Asagidaki yemlikte kum var.
802d0705e067306decfc5eecbc65c363.jpg

Birde dal dari asalim dedik ve de oyuncak şimdide çok kalabalık oldu sanki

76168a560e1f2528f69c05f3922ed61b.jpg

Son düzenleme:
bundan iyisi şamda kayısı.

Son düzenleme:
Ekledim salincagi :)

ben fotoğrafı görüp tam yorumu düzenlemiştim ki siz alıntı yaptınız oldu mu şimdi bu :p . kafes düzeni benim kafes düzeniyle neredeyse aynı derli toplu olunca daha bir hoş geliyor gözüme. elinize sağlık çok güzel olmuş son hali ile

Şuanda kafes düzeni güzel
Hem Göze hoş geliyor hemde kuşunuz için besin kaynaklarına kolayca ulaşabilir
Yalnız plastik tünekleri değiştirin tahta tünek yada ağaç Dalları kulanınız

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bence akıllı yemliği tüneklerden aşağıya koymalısınız üst taraf çok kalabalık olmuş.

Akilli yemliği asagi denedim ama olmadi tabana kadar değdi. bazen kafes tabanında top oynuyor fistik o yüzden orayi daraltmak istemedim.
Bence akıllı yemliği tüneklerden aşağıya koymalısınız üst taraf çok kalabalık olmuş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:36 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

Şuanda kafes düzeni güzel
Hem Göze hoş geliyor hemde kuşunuz için besin kaynaklarına kolayca ulaşabilir
Yalnız plastik tünekleri değiştirin tahta tünek yada ağaç Dalları kulanınız

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tünelleri genelde capina gore irili ufakli koyuyorum kuşlara. İnce tahta tünek bulamadim petshopta . dal kurutuyorum idareten bir plastik astim. Suya ve mamaya ulassin diye mama koydugumda da yeşil tunegin olduğu tarafa koyuyorum .

akıllı yemliği içinde kum olan yemliğin yanındaki kapıyı söküp kapıya dıştan takmanızı öneririm, bu sayede yem eklemek ve kabukları akıllı yemliğin alt haznesinden almak kolay olacaktır. tünekleri de merdiven basamağı şeklinde biri yukarı da diğeri aşağıda olacak şekilde yapmanızı öneririm, plastik tünek daha aşağıda olsun, kuşlar genellikle üsteki tünekte dururlar, üsteki tüneğin tahta olması daha iyi olur.
DSC_7013.jpg

Son düzenleme:
1 tunegi yemligin oraya dikey şekilde koy yani yandan değilde arkadan takın diğer 2 sinide merdiven şeklinde altlara koyun

Denedim öyle yapmayi durmadi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

1 tunegi yemligin oraya dikey şekilde koy yani yandan değilde arkadan takın diğer 2 sinide merdiven şeklinde altlara koyun
Ama sadece iki tünek var zaten ve uç tünek için kafes dar

Akıllı yemliği yan kapıya dışarı asın. İçeride yer kaplamasın

Asamiyorum yan kapiya durmuyor orada. Boşluk kalıyor :(

Son düzenleme:
akıllı yemliği içinde kum olan yemliğin yanındaki kapıyı söküp kapıya dıştan takmanızı öneririm, bu sayede yem eklemek ve kabukları akıllı yemliğin alt haznesinden almak kolay olacaktır. tünekleri de merdiven basamağı şeklinde biri yukarı da diğeri aşağıda olacak şekilde yapmanızı öneririm, plastik tünek daha aşağıda olsun, kuşlar genellikle üsteki tünekte dururlar, üsteki tüneğin tahta olması daha iyi olur.
DSC_7013.jpg

Kaan'a katılıyorum çok güzel anlatmış. Akıllı yemlik dışarda olursa içi ferah olur. Bir pense ile kapı çok rahat sökülüp istendiğinde tekrar yerine takılabilir.

Geri