Karadeniz Pet

Kafes Karsiligi Yada Bedava Erkek Mubis

Hayri Cetin

Meraklı Üye
Merhaba

Arkadaslar kus bedava ama elinde fazla kafes olan varsa da alabilirim.

ben talibim abi kuşa ama elimde fazla kafes yok bana verirsen çok sevinirim abi yalnız kalan bir tane dişi kuşum vardı onun yanına koyarım iyi haberlerini bekliyorum abi

Kafes yok bende fakat bana verirsen sevinirim kuş içinde iyi olur diğer kuşlarımın yanına koyarım büyükçe kafesleri var orda mutlu mutlu yaşarlar 2 tane kuşum var muhabbet 60x60x160lık büyük kafeste yaşıyorlar (şuan hariç çünkü erkekde durgunluk var biraz ayırdım bir süreliğine) her gün sularına limon damlatıyorum ayda 1 sarımsaklı su tarçınlı yem haftada 2 kez vitamin takviyesi her gün belli dozda dal darı stajyer olduğum için tüm günümü kuşlara ayırabiliyorum staj saati sabah 9dan öğlen 4e kadar haftada 3 gün yani bana verirsen gözün arkada kalmaz çok iyi sağlıklı bir şekilde bakarım

İlan eğer hala güncel ise
Dişi kuşunun yanına eş olsun diye alabilirim
Erkek kuşum kaçmıştı

Mrb bizimde bir çift muhabbet kuşumuz vardı malesef dün onları damızlık zanneden biri tarafından çalındılar balkonumuzdan çocuklarım çok üzgünler istanbul esenyurtta oturuyoruz eger yakınsanız sahiplenmek isteriz şimdiden sahiplenen kişiye hayırlı olsun...

Ekli dosyalar

• IMG_20170819_203846.jpg
    IMG_20170819_203846.jpg
    631 KB · Görüntüleme: 19
Profil resmimdeki kuşlardı bu arada çok üzgünüm şu anda insanlar nasıl el uzatabiliyor bu minicik canlılara bu kadar vahşice anlamıyorum...

S.a @Hayri Cetin bende istemediğin kadar kafes var ama sen sultanbeyli desin nasıl alış veriş yapacas? Benim gelme durumum yok ayrıca özellikle istediğin bir kafes varsa belirtki yardımcı olayım

Geri