Karadeniz Pet

kafes nerden alınır

Furkan AYDOĞDU

Paylaşımcı Üye
naturbird diye bi site var burda görmüştüm bir kere nasıl bi sitedir satışı kafesleri flan bi praoblem çıkarmı biraz bilgi verirmisiniz lütfen ? :rolleyes:

Alan kişiler var memnunlar beklerseniz sabah veya daha sonra mesaj atacaklardır konuları araştırın derim

Gayet güvenilir site ben aldım sorunsuz geldi.

fiyatlar görünüşe göre pahalı değil siz kaça aldınız güzel kafesler ne kadar dır rica etsem bi söylermisiniz ?

birde kargo parası varmıdır varsa ne kadardır biliyormusunuz ve fiyatlarını solermisiniz mesela alanlar kaça almış ?

mesaj yazdıktan sonra aklınıza bir şey gelirse, düzelt e basıp düzeltin. flood yapmamak için

tmm saolun ve hala bekliyorum dediğim gibi bilgisi olanlar yazsın çünkü oradan almayı düşünüyorum alanlar ne fiyata almış kafeslerin fiyatları nasıl uygunmudur ?

kardeş sitesi var fiyatlar orda yazıyo forumda alanlar var ve memnunlar siteden beğendigin kafesi sipariş verebilirsin en fazla 5-10 tl de kargo parası ekleniyodur.

tmm saolun ya biraz çok sordum pardon ama kuşum gelicekte hemen kafes bulmam lazım o yüzden soruodum kusura bakmayın

kuş hemen gelecekse başka bir kafese koymanız gerekecek. çünkü sipariş verdiğinizde hemen o gün gelmez

zaten hemen değil bir kaç güne gelecek bizde şu anda ole kuşçuya flan gidemiyoruz sitaden alıcam bende

ankarada olsan elimde sıfır çifthane vardı onu sana verebilirdim uygun fiyata

saol abim işte ankarada değilim o sorun nese abi sen yinede saol bir iki güne biz sipariş veririz zaten saol