petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Organizasyonu Toplu Alım

Konusu 'Yarışmalar Etkinlikler ve Buluşmalar' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Cümleten selamun aleyküm,

PVC Kafes satın almayı düşünen kardeşlerimiz, abilerimiz, ablalarımız varsa eğer hep birlikte karar verdikten sonra toplu bir şekilde aynı yerden alım yaparsak uygun fiyata alabiliriz diye düşünmekteyim. Listeye ismini ekletmek isteyen varsa konu altından yazması yeterli.

Sevgilerimle.

• Muhammet ÇELİK

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Bence bi mobilyacı ile anlasarak kasasını yaptırsan daha ucuza mal olabilir dişarıda gerçekten hazırını cok paraya satıyorlar maliyeti 100 tl yi geçmez 300 500 tl rakam cıkarıyorlar

3. Muhammed güler

Ben katılıyorum yalnız malıyet ne olacak ölçülerde bıldırılmeli

4. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
  5. AhmetHARSIT

bn yaklasık 5 -6 mobılyacı gezdım 4 gozlu dolaba ınanın 200 - 300 arası fıyat çektı pvc de degıl sunta dan artık sız karara verın

6. Mehmet BORUCU

Uygun fiyat olursa bende varım Eskişehir'de çok yüksek 200den başlıyor fiyatlar verdiginiz adresleri Google arastiricam çok doğru bi karar . inşallah problem olmaz bende pvc kafese sahip olmak istiyorum ;)

7. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Şehirdışı gönderim sorun olmayacaksa vede fiyat uygunsa neden olmasın :)

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  9. ömer duran yagar

tek gozlu ıstersenız 90 tlye var kafescı osmanda normal fıyatı 70 tl kargoyla 90 tl edıyor

Sayfayı Paylaş