Karadeniz Pet

Kafes ortusu

ArapGulu

Yeni Üye
Kafes ortusu illa gerekli mi? Bazi yerlerde mutlaka olmali yaziyor bazisinda olmamali diyor.
Ev kaloriferli merkezi sistemm soguk olmuyor cok fazla. Ince bir tulbent bile olsa gece ortmeli miyim?

Ben kesin gerekli diye bir sey duymadim. Kafes tülü yemler disari dökulmesin diye kullanilir eger dokulmuyorsa kullanmayabilirsin.

Kafes ortusu illa gerekli mi? Bazi yerlerde mutlaka olmali yaziyor bazisinda olmamali diyor.
Ev kaloriferli merkezi sistemm soguk olmuyor cok fazla. Ince bir tulbent bile olsa gece ortmeli miyim?

Kusunuz kendini daha güvende hisseder bence ortun

Ben kesin gerekli diye bir sey duymadim. Kafes tülü yemler disari dökulmesin diye kullanilir eger dokulmuyorsa kullanmayabilirsin.

Kafes tulu zaten var, geceleri uzerine ortulen seyden bahsediyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

Kusunuz kendini daha güvende hisseder bence ortun

Hmm alayim ona uygun bir seyler

Isıtmak amaçlı veya ışıktan rahatsız olmaları durumunda kullanılabilir ama bu durumda olmayan ortamlardaki kafesler için şart değil bence

Salonda surekli isik yandigi icin odama aliyorum gece, ben hareket ettikce onunda hareketlerini duyuyorum. Daha mi iyi olur bilemedim bir iki gun denemeli

Ortu sesi engellemezki :)

Kafesi her gün salon, oda yapıyorsanız bu daha büyük stres ve sıkıntı kuş için. Tülbentten önce bence kuşun yerini sabitleyin. Daha iyi olacaktır.

Akşam kalacağı yerde gündüz de kalmasında bir sorun yoksa daha uygun olur.

Odada uzagimda, cikan seste en fazla yatakta donme sesi :)
Bir nebze engeller ondan ziyade ortu var bi guven gelir gibi dusunuyorum. Cocukken korkunca yorgan altina saklanmamiz gibi :D
onlar bizim gibi değiller :) ortuye gerek yok zaten karanlık ve sessiz odadalar. gece sık sık uyanıyor yem yiyor olabilirler, sizin yatakta dönmenize denk gelip duyuyorsunuzdur. gece boyu bizim gibi aralıksız uyumazlar onlar. o yüzden endişelenmeyin. örtüye gerek yok.

Geri