petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes parca kesim ve mubis toptan satan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve shaggy tarafından 26 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. shaggy

shaggy New Member

Beğenileri:
    1
    Ankara da ucuz mdf lam kestirmis yada bilen varmi nerden kestirebilirim yardimci olabilecek arkadaslari bekliyorum....

Veya hic ugrasma bende 6 - 8 gozlu kafes var pvc yada mdflam dan onlarinda tekliflerini bekliyorum....

Bide bi 10 civari kus ihtiyacim var damizlik yahut yavru 5 - 15TL civari onlardan da yardimlarini bekliyorummm....

Hayirli formlar herkese.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

Kimse yardimci olamiyacak mi bana....

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    İstanbul da bauhaus gibi yapı marketlerde uygun fiyata kesim ve bantlama yapılıyor. Ankarada yapılıyordur sanırım.

3. baskentli06

Beğenileri:
    2
    a 101 de 5 gözlü kitaplık vardı 49 tl ye keşke alsaydınız ve teli kafanıza göre ank da yaptırırdınız bide 5 ile 15 tl arasında kuş ben hiç görmedim nerde satılıo fiyata kuş

4. shaggy

shaggy New Member

Beğenileri:
    1
    1 tabakayi ne kadar kesiyorlar bilginiz varmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 08:46 --

Hadi 15 degilde 20 olsun baskentli caktirma :)

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267

Bir bilgim yok malesef.

6. shaggy

shaggy New Member

Beğenileri:
    1
    saolun yinede... ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:47 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

Güncell................:D

7. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    cncde tabaka kesimi izmirde 10 tl.ama bence gerek yok projeyle bırlıkte herhangı gıbı mobılyacıya gıdın ve kestırın.

8. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    ankarada nuh akvaryum vardı bi iletişime geç istersen yardımcı olur diye düşünüyorum kuş konusunda

Adres: Gün Sazak Cd No:74, Keçiören
    Cep 0 (543) 486 15 49

9. shaggy

shaggy New Member

Beğenileri:
    1
    çok para istiyorlar işte sıkıntı o baglantınızın oldugu bi yer varmı acaba irtibata geçsek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:29 -->-> Daha önceki mesaj 14:28 --

teşekkürler bakalım..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 14:29 --

Guncellll

Hayirli formlar herkese :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. toptan kafes