Karadeniz Pet

Kafes seçimi

Mgkhnyavas

Meraklı Üye
Bütçe 30-50 tl geçmeyecek şekilde tavalı ızgaralı üretim kafesi arıyorum. Tercih ettiğiniz veya önerebileceğiniz ürünleri öğrenme şansımız var mı?

45 35 üretim kafesi var İnternete bakın ama taban telini kendiniz ayriyetten almanız lazım oda 5 6 lira

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

45 35 üretim kafesi var İnternete bakın ama taban telini kendiniz ayriyetten almanız lazım oda 5 6 lira

45cmx35 cm fiyat değil ölçüler bunlar

İnternetten bakacağımı biliyorum. Ben öneri olarak site marka ürün olarak sordum

1519840188431448031777.jpg bundan almayinda neyden alırsanız alın. Cifthane diye geçiyor sipariş vermiştim bugün geldi. Telleri çok dandik incecik. Bide alt tabanı kırık geldi. İade edecektim satıcı aradı musteri memnuniyeti falan filan alt tavasinin yenisini gonderelim siz ürünü onaylayin dedi tamam dedim onaylamadim yarın kargoya versin öyle onaylarim :D

Ekli dosyayı görüntüle 20978 bundan almayinda neyden alırsanız alın. Cifthane diye geçiyor sipariş vermiştim bugün geldi. Telleri çok dandik incecik. Bide alt tabanı kırık geldi. İade edecektim satıcı aradı musteri memnuniyeti falan filan alt tavasinin yenisini gonderelim siz ürünü onaylayin dedi tamam dedim onaylamadim yarın kargoya versin öyle onaylarim :D
Bu kafes teli çok ince değil bende de aynısı var yalnız benim size tavsiye ettiğim alt tavası çıkarılabilir model Di bence komple ürünü iade edin o modeli sipariş edin

Bu kafes teli çok ince değil bende de aynısı var yalnız benim size tavsiye ettiğim alt tavası çıkarılabilir model Di bence komple ürünü iade edin o modeli sipariş edin

O hangi model link var mı?

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hımm anladım teşekkür ederim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben sadece fikir edinmeniz için bu linki verdim. Sanırım firma izmirdeydi, yerinden almazsanız 15tl civarı kargo ödersiniz. Yakınlarınızda böyle kafes satan yerler varsa en azından fiyat konusunda bilgi sahibi olursunuz

:DTeşekkürler hangi firma
Gittigidiyorda izmirpetshop.

Kuşları ayırmak için cifthane aldım. Bakiyimda yarın alt tavasini kargoya vermezse iade ederim. Yoksa kalsın şimdi bunu gönder yenisini sipariş et bu kafes meselesi sıktı iyice. Naturbird te 15 tl kargo çıkarıyor şaka gibi. Neyse bakalım yarın ola hayrola :)

Gittigidiyorda izmirpetshop.

Kuşları ayırmak için cifthane aldım. Bakiyimda yarın alt tavasini kargoya vermezse iade ederim. Yoksa kalsın şimdi bunu gönder yenisini sipariş et bu kafes meselesi sıktı iyice. Naturbird te 15 tl kargo çıkarıyor şaka gibi. Neyse bakalım yarın ola hayrola :)
Telefonla Erol beyle iletişime geçin size yardımcı olur