petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes ten cıkma.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    2.5 aylık erkek kuşuma 2 aylık bir dişi aldım erkegi bir ay yalnız besleyip ele alıştırdım insana cok yakın korkmayan bir kuş eş aldıgımda tabi eş ine baya bir ilgi gösterdi öpmeler kaşımalar felan ama hala eskisi gibi insanlarla samimi ve dışarıya cıkmayı cok seviyor ancak dişiyi alalı 2 gun oldu erkek dısarıya cıkmayı cok istiyor cıkarıyorum dişi benden korkup kacıyor dışarı cıkmıyor erkekte dışarda sürekli kafese ucup dişiyle ötüşüyor sizlere sorum
    1.dişiyi nasıl dışarı cıkarabilirim ?
    2.dişiyi nasıl ele qlıştırıp benden korkmamasını saglayabilirim ?

2. eda1624

eda1624 Member

Beğenileri:
    0
    uzun süredir(8 ay kadar oldu) dişi kuşum var hala ele gelmiyor ama kafesten aldığım gün çıkmıştı...

Sayfayı Paylaş