petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Üstü Oyun Alanı

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve uba tarafından 17 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. uba

uba Member

Beğenileri:
    9
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 1 yıl önce kadar çok yetenekli ve evcil olan kuşumu bir kaza sonucu kaybetmiş ve siteden uzak kalmıştım. Dayanamayıp yeniden bir muhabbet kuşu alıp evimize yeni bir dost getirdik. Öncelikle eksiklerini tamamladık ve 2 hafta kadar yeni yerine ve bize alışmasını bekledik. Sonra ona bir oyun alanı yapıp yalnızlığını gidermeye çalıştık. Sizinle de paylaşmak istedim. Her tarafına hakim oldu ve

Ekli Dosyalar:

2. uba

uba Member

Beğenileri:
    9
    Her tarafına hakim oldu ve oyun alanından ayrılmıyor. Günün 24 saati kapısı açık istediği zaman kafesine girip çıkıyor. Kapı üstü veya dolap üstlerine de pisleme derdi yok. Uçup gezip oyun alanına geliyor. Çok uzattım galiba. Beğenilerinize sunuyorum.

3. BURAKWX

BURAKWX Member

Beğenileri:
    1
    dışarıya hiç pislemiyor mu ? bide çam açık filan olursa gitmiyor mu ? bide oyun alanını ne kadara aldın ?

4. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Çok güzel olmuş hangi kuş begenmezki bunu :D

5. uba

uba Member

Beğenileri:
    9
    Yukardan pisleyince kafesin içine düşüyor. Önceden kapı üstlerinde dururdu. Kapı üstleri ve yere pisliyordu. Tül perde çekiliyken camları açıyorum. Altından geçme girişimi gibi bişey yapmadı. Resimde biraz karışık duruyor ama gezeceği çok yer var. Ataç, ayna oyun topları ve salıncakları kullanıyor. Yani yeri benimsedi.

6. uba

uba Member

Beğenileri:
    9
    Teşekkürler. Üerindeki plastik aletler hariç hepsi el yapımı. Birde doğal ağaçları soymadan kullandım. Onlarıda kemiriyor.

umut asal bunu beğendi.
  7. uba

uba Member

Beğenileri:
    9
    Satın almadım Herşeyi dremel ve çeşitli aletlerle yaptım. Basit gibi duruyor. Ama bayağı vakit aldı.

8. onder

onder Member

Beğenileri:
    23
    Guzel ama biraz karisik geldi bana. Gule gule kullansin kusunuz :)

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş