petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes yerini değiştirmek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Bey tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    1 ay önce erkek kuşumun yanına dişi almıştım eşe geldiler yuvalğa girip çıkma öpüşme oluyordu. Ama çiftleşme olmamıştı daha Kafes TV nin altında bel hizasının altında duruyordu. Ben geçerken yanından dişi ürküyordu insan geçerken falan netten okudum kafesi yukarıya alın demişler hep kuşların güveni yerine gelir vs gibi 1 aydır aynı yerde duruyorlardı bende aldım yukarı tarafa koydum kafesin yeri değişti şimdi durgunlaştılar dişi kuş yuvalığa girmez oldu. Kafes yeri değişti diyemi oldu bu ne yapmam lazım 2 gündür yukarı tarafta duruyorlar. tekrar eski yerine almalımıyım yoksa yukarı tarafta dursunlar dahamı verimli olur

2. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Yer degisikliginfen etkilenebilirler belji fakat yukari derken omus hizasinda olsun kafesin tabani daha fazlasida kusu yanliz hissettirir biraz zamanla duzelecektir sabredin

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin tabanı boyumdan yüksekte duruyor. Yüksekte kuşların özgüveninin daha iyi olur diye okudum . Çİft oldukları içinde canları sıkılmaz diye düşündüm.Sadece birbirleri ile ilgilenirler çiftleşmeye yönelirler diye düşündüm

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Tama işte, iyi düşünmüşsün. Bir süre sonra eski durumlarına geri dönerler..

6. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Umarım iyi olur yer değiştirdik diye kuşların psikolojisi bozulmasında :)

Sayfayı Paylaş