Karadeniz Pet

kafes

Bedirhan KARAKOÇ

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar kuşum için bir kafes yapmayı düşünüyorum pvc yapmayı düşünüyorum pvc yi nerede kaç ₺ e bulabilirim kafesi nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim ayrıca bu ön tellerden hangisini önerirsiniz :

preview.php

preview.php

Teşekkürler

Arkadaşım kendim yapmış biri olarak söyleyeyim, önce telleri al ona göre hesaplamalarını yap yoksa benim gibi beş göz kafes 4 göze düşer :)

öyle yapacağım bir sitede 70 tl e gördüm kendi kendime kendim yaparım daha iyi dedim bu ön tellerin ikiside 11 tl bir marangoz yakınım var güzel olacak inşaallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

üstte ki 55*35

altta ki 45*35

Tek göz mü yapacaksın

ben tüm tabaka şeklinde bulamadım bir birine geçmeli, 2 cm et kalınlığı , 10 cm en boyuda 6 metre olarak satılıyor, hesaplamanı yap ona göre alır kesersin sanırım 2 tane yeter, metresi 1,5 tl 6*1,5 işte 18 tl filan tutar

eni 10 cm laminat parke gibi düşün bir birine geçmeli boyu 6 metre, mesela 40 cm derinlik istiyorsan 50 cm genişlik istiyorsan 40 cm yükseklik istiyorsun, yaklaşık 9 metre profil gider

başka fikri olan var mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:09 -->-> Daha önceki mesaj 09:15 --

güncel ++++

Son düzenleme:
bnce spot esya satan bır yere gıdın telınıze uygun elden dusme guzel dolaplar oluyor onu kendınıze gore ayarlarsınız hem ucuz hem kullanışlı

bnce spot esya satan bır yere gıdın telınıze uygun elden dusme guzel dolaplar oluyor onu kendınıze gore ayarlarsınız hem ucuz hem kullanışlı

pvc i temizlemesi kolay oluyor hem de masanın üzerinde duracağı için eşyanın pek güzel görüneceğini sanmıyorum önerin için teşekkürler

1002008h.jpg

Böyle bişey yaptırmayı düşünüyorum bende ön tel farklı bir tür olabilir

Arkadaşım kendim yapmış biri olarak söyleyeyim, önce telleri al ona göre hesaplamalarını yap yoksa benim gibi beş göz kafes 4 göze düşer :)

iyimiş pvcler sıkıntı ama tanıdık biri varsa daha iyi olur ugrasmak istemiyor cogu :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

1002008h.jpg

Böyle bişey yaptırmayı düşünüyorum bende ön tel farklı bir tür olabilir

arkadaşlar bunu kendinizde yapabilirsiniz :)

iyimiş pvcler sıkıntı ama tanıdık biri varsa daha iyi olur ugrasmak istemiyor cogu :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

arkadaşlar bunu kendinizde yapabilirsiniz :)

pvc mdf hangisini öneriyorsun Cem abi

Geri