Karadeniz Pet

Kafesim çok mu küçük?

Sakuram

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 9956 çoğu zaman bu şekilde duruyorlar, kafes küçük mü geliyor sizce onlara da? Ondan mı acaba çiftleşmediler hiç ben hep konu açtım sizleri rahatsız ettim:D

Yeni kafes alacaksanız diğer konunuzda arkadaşların belirttiği gibi kare veya diktörtgen olan kafesler üretim için daha uygundur.

Yeni kafes alacaksanız diğer konunuzda arkadaşların belirttiği gibi kare veya diktörtgen olan kafesler üretim için daha uygundur.
Tamam, bende öyle düşünüyorum arkadaşların dediği gibi evet ama bakalım :)

Aynen bunlar uretimde cok kullanisli

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunun buyugunu almaniz daha iyi olur genis kafes her zaman iyidir

Seba kafesten alabilirsiniz 55 lik olanlardan

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün İnşe'Allah kafes bakmaya gideceğim arkadaşlar, bakalım..

Hagen vision kafesler görsel olarak şık ve kaliteli kafeslerdir. Fiyat olarak pahalı olmasına rağmen ev içersinde kullanılabilen şıklıktadırlar. Ancak bu kafeslere de yuvalık takmak için kafes tellerinin kesildiğini veya başka metodlar bulduklarını söyleyen kullanıcılar var.

Hagen vision kafesler görsel olarak şık ve kaliteli kafeslerdir. Fiyat olarak pahalı olmasına rağmen ev içersinde kullanılabilen şıklıktadırlar. Ancak bu kafeslere de yuvalık takmak için kafes tellerinin kesildiğini veya başka metodlar bulduklarını söyleyen kullanıcılar var.
Evet ben kafes tellerini genelde kıtır kıtır kesiyorum bu kafesimde olduğu gibi, şu an benim için kuşların rahat hareket edebileceği ve hoplayıp zıplayacağıgeniş büyük aynı zamanda görselliği olan bir kafes lazım zaten. Bir şey soracağım, yukarıdan aşağıya dikdörtgen tarzı ama geniş olsa olur mu?

Evet ben kafes tellerini genelde kıtır kıtır kesiyorum bu kafesimde olduğu gibi, şu an benim için kuşların rahat hareket edebileceği ve hoplayıp zıplayacağıgeniş büyük aynı zamanda görselliği olan bir kafes lazım zaten. Bir şey soracağım, yukarıdan aşağıya dikdörtgen tarzı ama geniş olsa olur mu?
Olabilir. İster dikey ister yatay olsun kafes yeterki kuşların rahat hareket edebileceği büyüklükte olsun.

Valla hagen kafese o kadar para verdikten sonra ben o telleri kesmeye kiyamam :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri