petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesime Ayna Taktım Bir Yardım Edermisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur Açan tarafından 10 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Onur Açan

Onur Açan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Kuş Kafesine ayna taktım kuşumu şuan eğitiyorum alışmasına engel olurmu

2. Y.Emre Aydın

onur;

muhabbet kuşlarına ayna takmak çok sık yapılan ve artık adet haline gelmiş bir yanlış. maalesef çoğu kafeste ayna var. ve maalesef pet shop işleten bazı menfaatçilerde 3 kuruş para için kafese ayna takmayın diye uyarıda bulunmuyorlar. kuşunuz kendi görüntüsüne meğil verir. piskolojisi için iyi olmaz. kesinlike önermiyorum aynayı.

ayrıca kafesiniz avatarınızdaki kafesse , plastik tünekleri çıkartmanızı onların yerine tahta tünek kullanmazınız öneririm. petshoplarda 1-2 tl ye bulabilirsiniz.

#2 Y.Emre Aydın, 10 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Kasım 2014
  3. Onur Açan

Onur Açan New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler

Sayfayı Paylaş