Karadeniz Pet

Kafeslerden kurtulduk:)

• Konbuyu başlatan Bahattin GENÇ
  • Başlangıç tarihi
B

Bahattin GENÇ

Guest
Merhaba arkadaslar.Hobi odamda bazi degisiklikler yapip kafeslerden kurtulduk.bu sekilde hem yerden kazanip,hemde daha ergonomik bir kullanim elde ettik.darısı yapmak isteyenlerin basina insallah...

LPNa4G.jpg
[/url][/IMG]
nPp7m0.jpg
[/url][/IMG]
jJp53r.jpg
[/url][/IMG]
BXNM8p.jpg
[/url][/IMG]

Hayırlı olsun hoş bir görüntü :)

Tesekkurler Fatih Deniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:49 --

Hayırlı olsun :D Güle güle kullan

Tesekkurler Serkan Kilinc.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:51 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

Güzel olmuş hayırlı olsun.

Tesekkurler Mehmet Özel.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:52 -->-> Daha önceki mesaj 00:51 --

Hayırlı olsun, Süper olmuş. Darısı başıma :)

Tesekkurler Erman Aslan sen daha güzeline sahip olursun insallah.

ne kadara mal oldu..birde kuşları merak ettim tam net görünmüyor papağan mı onlar.

hayırlı olsun

Çok güzel olmuş çok şık gerçekten led ışıkta takılsa ambianstan gecilmez valla :D

Nokia 3310 ile gönderildi.

Bir tanede bana yapabilirmisin abi cok lazimda :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok güzel olmuş çok şık gerçekten led ışıkta takılsa ambianstan gecilmez valla :D

Nokia 3310 ile gönderildi.

Tesekkur ederim abicim.Dusunmuyor degilim aslinda:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:07 -->-> Daha önceki mesaj 02:05 --

Bir tanede bana yapabilirmisin abi cok lazimda :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
teşekkür ederim Eren'cim yakın olsaydık neden olmasın ama maalesef aramızdaki mesafe çok fazla:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:08 -->-> Daha önceki mesaj 02:07 --

Güle güle kullanın.

Tesekkur ederim Kadir bey.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri