Karadeniz Pet

Kafesten ilk çıkartmada, Etrafa çarpma sorunu

• Konbuyu başlatan nur erim
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

nur erim

Guest
Arkadaşlar bugün 1-5 aylık kuşumun bizimle geçirdiği 25.günü ilk defa saldım ve defalarca duvarlara tavana vs. Çarptı şu an kafesinde çok durgun gözlerini sürekli açıp kapıyor hiç hareket etmiyor ne yapmalıyım bilmiyorum lütfen yardım edin:(
a841a7069f48ee513f33e850cfc84823.jpg
sürekli bu pozisyonda duruyor hiç hareket etmiyor:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yorulmuştur. Ufak tefek çarpmalar evi tanıyana kadar olur.

bi süre kafesten çıkarma az dinlensin eve oda ya alışana kadar normal o çarpmalar

Bilmiyorum aslında dışkısının sıvı olması ve pozisyonu beni endişelendiriyor birde kalbi çok hızlı atıyor ve çok hızlı nefes alıyor:(
7854dab156b919f3cc0b6e9a8d2413c7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:36 --

Hareket etti çok şükür artık felç geçirdiğini düşünmeye başlamıştım:)

Bence veterinere götür benim bi önceki muhabbet kuşumda aynısı oldu ben veteriner götürdüm ama tedavide çok geç kalınmış malesef ki öldü bence hemen veterinere götürmende fayda var yoksa ölebilir

sakin olun çok geçmiş olsun böyle durumlar olabiliyor genellikle sıkıntı yapmayın bir yeri felan kanamıyorsa birşeyi yoktur inşallah maşallah kuşunuza

Teşekkür ederim arkadaşlar şu an çok daha iyi baya panik yaptım:)

Kuşun iyi olmasına sevindim, Lütfen konu başlıkları konusunda hassasiyet gösterelim, [MENTION=12895]nur erim[/MENTION] arkadaşımız konu başlıkları ile ilgili site kurallarına uymadığı için 3 gün cezalı, konu kilitli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri