Karadeniz Pet

Kakadu papağanlarından çektiğim görüntüler

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
ga2u6e2u.jpg
y5a2ynug.jpg
nyzy9ena.jpg
y7e4yqab.jpg
uba4e9ym.jpg

Yerim beeeeeeen bunlari yerrrr ne sirin hayvanlar ya

Bunları parktan alıp besleme imkanı veriyorlarmı veya barınak tarzı biyerden çok güzeller bu arada

Evet ya nasılda yanına usulca geliyorlar yem için görsen :)

Italyaya gittigimizde esimle kucuk kuslar falan hep yanimizdaydik bi garip olduk.turkiyede oyle anlar yasayamiyoruz maalesef ama gercekten insan canlisi hayvanlar farkli bir zevk iste :)

Italyaya gittigimizde esimle kucuk kuslar falan hep yanimizdaydik bi garip olduk.turkiyede oyle anlar yasayamiyoruz maalesef ama gercekten insan canlisi hayvanlar farkli bir zevk iste :)

Maalesef doğru bir tek taksim sultanahmette güvercinler geliyor yani bir orda gördüm.bizim ülkemizde de hayvana şiddet yasaklansa belki daha cana yakın hayvanlar olurlardı burda inciten ya da yakala ve götür yapan hiç yok çünkü gerçekten hayatını kaydırıyorlar o kişinin. Çok güzeller <3

Maalesef doğru bir tek taksim sultanahmette güvercinler geliyor yani bir orda gördüm.bizim ülkemizde de hayvana şiddet yasaklansa belki daha cana yakın hayvanlar olurlardı burda inciten ya da yakala ve götür yapan hiç yok çünkü gerçekten hayatını kaydırıyorlar o kişinin. Çok güzeller <3

Türkiye'de olsaydı bu kuşlar eminim kaçakçıları çoktan ortaya çıkmıştı. Millet kendini öldürürdü alıp götürmek için. Hayvanlar konusunda çok bilinçsiziz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Türkiye'de olsaydı bu kuşlar eminim kaçakçıları çoktan ortaya çıkmıştı. Millet kendini öldürürdü alıp götürmek için. Hayvanlar konusunda çok bilinçsiziz.

evet maalesef :( benim memleketimde kuş için birbirini bıçaklayan öldüren çok oldu düşünemiyorum bu kuşların orda olduğunu

Sanırım türkiye değil Türkiye olsaydı bi daki günü çıkaramazdılarda bu hayvanlar

çok sevimliler gerçekten :) ama böyle durduklarına bakmayın bi bağırınca kulağınızı çınlatıyorlar yaramazlar :)

İzmirde hasanağa bahçesinde yeşil yeşil papağanlar var ama insanlarla samimi değiller kendi kafalarına göre takılıyorlar
260px-Rose-ringed_Parakeet_(Male)_I_IMG_9141.jpg

buna benziyorlar.

Kuzum sende bir tanesini yediriyordun ya. :) Şeftali görse kıskanır valla. .:p

Geri