petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kakadu papağanlarından çektiğim görüntüler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 6 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Yerim beeeeeeen bunlari yerrrr ne sirin hayvanlar ya

3. Sevtap DERİN

Ne kadar orijinaller ya. :)

4. Duranettin ERAYDIN

evcil kakadunuz var mı?

5. armand0

armand0 Guest

Bunları parktan alıp besleme imkanı veriyorlarmı veya barınak tarzı biyerden çok güzeller bu arada

6. Mana

Mana Guest

Evet ya nasılda yanına usulca geliyorlar yem için görsen :)

7. Mana

Mana Guest

Çok sevimliler ve arkadaşçıllar yalnız bitanesi bugün 4 kişinin çantalarının olduğu yere gidip çantaları karıştırdı :D yaramazlar

8. Mana

Mana Guest

Yok ama 6 tane muhabbet kuşum var :)

9. Mana

Mana Guest

Evet gerçekten çok güzeller ama maalesef izin verilmiyor 1ini yakala hayatın kaysın :D

10. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Italyaya gittigimizde esimle kucuk kuslar falan hep yanimizdaydik bi garip olduk.turkiyede oyle anlar yasayamiyoruz maalesef ama gercekten insan canlisi hayvanlar farkli bir zevk iste :)

11. Mana

Mana Guest

Maalesef doğru bir tek taksim sultanahmette güvercinler geliyor yani bir orda gördüm.bizim ülkemizde de hayvana şiddet yasaklansa belki daha cana yakın hayvanlar olurlardı burda inciten ya da yakala ve götür yapan hiç yok çünkü gerçekten hayatını kaydırıyorlar o kişinin. Çok güzeller <3

12. Sevtap DERİN

Türkiye'de olsaydı bu kuşlar eminim kaçakçıları çoktan ortaya çıkmıştı. Millet kendini öldürürdü alıp götürmek için. Hayvanlar konusunda çok bilinçsiziz.

#12 Sevtap DERİN, 7 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ekim 2013
  13. Mana

Mana Guest

evet maalesef :( benim memleketimde kuş için birbirini bıçaklayan öldüren çok oldu düşünemiyorum bu kuşların orda olduğunu

14. Erdem DEDE

Sanırım türkiye değil Türkiye olsaydı bi daki günü çıkaramazdılarda bu hayvanlar

15. Mana

Mana Guest

Evet TR'den değil Avustralya'dan.Maalesef dediğiniz doğru :(

16. Selahattin GÖKTAŞ

çok sevimliler gerçekten :) ama böyle durduklarına bakmayın bi bağırınca kulağınızı çınlatıyorlar yaramazlar :)

17. Mana

Mana Guest

Biliyorum :) bu resmi ben çekerken yemek bakınıyorlardı :) bir bağırıyorlar uww :D

18. Emre Berk ÖNDİN

İzmirde hasanağa bahçesinde yeşil yeşil papağanlar var ama insanlarla samimi değiller kendi kafalarına göre takılıyorlar
    buna benziyorlar.

19. Mana

Mana Guest

burda hepsi gelip elinizden yiyor :)

20. Sevtap DERİN

Kuzum sende bir tanesini yediriyordun ya. :) Şeftali görse kıskanır valla. .:p

Sayfayı Paylaş