Karadeniz Pet

Kalamar kemiği gören masum kuşlar.. :)

Maşallah :) yavrulara neden kalamar veriyosun abi ? Dişi için gerekli değil mi kalamar ?

Kalamar kemiği tüm kuşlara verilmeli çok iyi yapmışsın ağabey güle güle besle bereketli üretimler olsun inşaallah

Cümlemizden ağabey yalnız kafes pis sana hiç ama hiç yakıştıramadım gör bunları [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] ağabey gör :)

güzel yavrular :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim dişi muhabbet kuşum var ama hamilemi bilmiyorum resimlerine bakıp yardımcı olurmusunuz
2015-01-07%2001.04.53.jpg
file:///E:/DCIM/Camera/2015-01-07%2001.06.10.jpg file:///E:/DCIM/Camera/2015-01-07%2001.05.32.jpg

http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

Çıtır ve Çapkın nickli arkadaşımız o Levent ağabeyin konuya nasıl resim yüklenir yazdığı yerin üzerine gelin ve tıklayın önünüze link gelecek ya da ben sizin için güncelleyeyim

Benim yavru dokunmadı kalamar kemiğine hala, quick marka mineral blokta var kafeste sarı renkli. Kozmetik ürün sanırım sarı olan, atsam diyorum. Levent Abi kalamar kemiği ince gibi yavru için ideal, markası nedir? Bendeki kaval kemiği gibi sizinkinin yanında.

Benim yavru dokunmadı kalamar kemiğine hala, quick marka mineral blokta var kafeste sarı renkli. Kozmetik ürün sanırım sarı olan, atsam diyorum. Levent Abi kalamar kemiği ince gibi yavru için ideal, markası nedir? Bendeki kaval kemiği gibi sizinkinin yanında.

Bu da çok kalın ve uzun aslında.. :)
Sen yolla kuşu, birkaç gün o kafese koyayım, alışır yemeye.

ekmeğin başına toplanmış fukara çocuklar gibi yavrularım ... :D kıyamam ben size yaww

Geri