Karadeniz Pet

Kalamar Kemigi

BebeQ61

Meraklı Üye
Arkadaşlar hangi marka kalamar kemigi önerirsiniz benimkisi versele laganin eğer iyi değilse cikarmayi düşünüyorum arkadaslar:)

versele laganin yemi en çok tuttuğum yemdir benim.kalamar kemiğini bilmem ama sıkıntı olacağını zannetmem.marka sonuçta.

Hepsi iyidir markalı olanlar seçilmiş temiz muhafaza edilmişir v.s v.s ..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende mama olarak aynı marka kullanıyorum çok memnunum.

@BebeQ61 hanım marka o kadar önemli değil kalamar'da. hatta en temizi deniz kenarlarından toplayıp kurutup vermek :) Marka olarak Versele laga özenli bir markadır. Quiko veya versele laga ile devam edebilirsiniz bir dahaki alımınız da, çıkarmaya gerek yok.

Ben her yıl saroz körfezinden bir poşet topluyorum 2 3 kg kadar baya bir süre idare ediyor beni. keşke herkesin böyle imkanı olsa kendi toplasa agustos ayında saroz körfezinden sahili gezerek toplayabilir imkanı olan.

Ben her yıl saroz körfezinden bir poşet topluyorum 2 3 kg kadar baya bir süre idare ediyor beni. keşke herkesin böyle imkanı olsa kendi toplasa agustos ayında saroz körfezinden sahili gezerek toplayabilir imkanı olan.
Evet haklısınız keşke o şansımız olsa bizde gözümüzle görüp alsak içimiz rahat olsa :)

Geri