Karadeniz Pet

kalamar şartmı

kadir5640

Meraklı Üye
çiftimin bu aralar beklediğim üzere yuvaya ilgileri arttı yani bi harektlilik söz konusu inşallah yumurtlayacak ama kalamardan hiç yemiyor yumrta yapabilmesi için kalamar yemesi şartmı kalamar yemeden yumurta yapamazmı ?

çiftimin bu aralar beklediğim üzere yuvaya ilgileri arttı yani bi harektlilik söz konusu inşallah yumurtlayacak ama kalamardan hiç yemiyor yumrta yapabilmesi için kalamar yemesi şartmı kalamar yemeden yumurta yapamazmı ?

kalamar kemiği asılı dursun onlar ıhtıyacları oldugu zmn yerler yani yemeseler de olur tabı neden olmasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:14 --

benım cıftlerde yemıyorlardı sımdı yavru hazırlıgındalar valla cok kemırıyorlar yanı sen tak gerısını bosver

kalamar kemiği asılı dursun onlar ıhtıyacları oldugu zmn yerler yani yemeseler de olur tabı neden olmasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:14 --

benım cıftlerde yemıyorlardı sımdı yavru hazırlıgındalar valla cok kemırıyorlar yanı sen tak gerısını bosver

teşekkürler

Benim tek erkek ayda bitane bitirir
ciftlerden biri hiç ellemez
diğeri çok nadir tır tık lar
anlayacağın şart değil
kuşa göre değişir

kuşuna göre degışıyor kimi cok tüketir kimide tek gaga vurmaz sen yınede tak dursun

teşekkürler takılı zaten hiç çıkartmadım çiftler geldiğinden beri hayırlısı artık :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 13:54 --

Benim tek erkek ayda bitane bitirir
ciftlerden biri hiç ellemez
diğeri çok nadir tır tık lar
anlayacağın şart değil
kuşa göre değişir

teşekkürler :)

Kalamar belli vitamin ve mineralleri verir kimi kuş seyrek yer kimi sürekli kemirir siz takın dursun ihtiyaca göre alır onlar :)

Geri