petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanadında Kan var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve burakomurtak tarafından 26 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşumun geçen gün uçamadığını yani zor uçtuğunu farkettim yükselemiyordu daha doğrusu 2 metreden sonra yere iniyordu kanatlarını incelediğimde kanatlarının uçlarındaki tüylerden birinin koptuğunu yenisi çıktığını gördüm bu sabah kontrol ettiğimde kırmızı kan lekesi gözüme çarptı bilgisi olana varmı endişelenmelimiyim ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Kanadın ucundaki uç tüyleri de aralayıp tüy diplerinin fotoğrafını ekler misin? Bundan birşey anlaşılmıyor.

3. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Tek eksik tüy bu değil sanırım. Diğer kanadı da bu şekilde midir?
    Ben buna benzer durumdaki bir kuşumu Baytril vererek 2-3 hafta içerisinde normale döndürdüm.

5. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    diğer kanadında sorun yok dediğiniz ilaçla ilgili kötü yazılar okudum yani kötüden ziyade hassas bir ilaç olduğu yönünde. sorun nedir sizce tam olarak ve bu ilaç ne işe yarar?

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Tüy çıkıyor ucuruncada zorlanıyor ve kanat telegi patlıyor telekler çıkana kadar Uçurtmayın

7. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    tamamdır öyleyse teşekkür ederim bi süre uçmayı versin bütün gün kafei açık olur normalde

Sayfayı Paylaş