petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanat kanamasi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MehmetBehram tarafından 18 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar dun arkadasimin 8 aylik erkek kusu gece baya bi kanat cirpmis sabah uyandiklarinda kanadinda kanama varmis resimleri atiyorum kus tuyde ele ve insana aliskindir yaninda 5 aylik disi var 2 haftadir beraberler kavga ettiklerini sanmiorum disi cok uysal nedeni ne olabilir ve ne yapmak gerekir [​IMG][​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

Guncell.....

#1 MehmetBehram, 18 Eylül 2015
    Son düzenleme: 18 Eylül 2015
  2. Rıfat Bor

Rıfat Bor New Member

Beğenileri:
    0
    neden olabileceğini bilmiyorum ama ben aynı renkte erkek kuşumu alırken aynı yerde aynı şekilde kanadı kanamıştı ve hatta kanamaya devam ediyordu. çok beğendiğim için ve birçok kuşla aynı kafeste hırpalanıp ölür diye vicdan yapıp almıştım. 1 hafta sonra kanlı kanadı kendi kendine temizledi 1 ay içinde de kanat kendini toparladı normal uçmaya başladı. bence salmayın uçmak isterken kendini sakatlayıp aynı yerin tekrar kanamasına sebep olabilir

3. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    Yani ben kuvvetli ihtimal gece bisilerden korktugunu dusunuorum karanliktada goremiolar zaten kafes icinde bi yerlere carpmistir heralde tecrubeli arkadaslar yada daha once bole bi durumla karsilasanlar varsa bilgi paylasabilirler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

Guncell...

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Kafeste bir yere çarpmıştır. Olur böyle şeyler arada. İyi duruyor, hasar yok. Geçmiş olsun.

5. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    Tsk ederim cvp icin

Sayfayı Paylaş