Karadeniz Pet

Kanat kanamasi

MehmetBehram

Meraklı Üye
Arkadaslar dun arkadasimin 8 aylik erkek kusu gece baya bi kanat cirpmis sabah uyandiklarinda kanadinda kanama varmis resimleri atiyorum kus tuyde ele ve insana aliskindir yaninda 5 aylik disi var 2 haftadir beraberler kavga ettiklerini sanmiorum disi cok uysal nedeni ne olabilir ve ne yapmak gerekir
2827b8cc1c0c895815cacbc5acd198ae.jpg
c07cda8daca4f0deee7436211732b96a.jpg
5855700a5bc9f5c01a9b9349d395ddd3.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

Guncell.....

Son düzenleme:
neden olabileceğini bilmiyorum ama ben aynı renkte erkek kuşumu alırken aynı yerde aynı şekilde kanadı kanamıştı ve hatta kanamaya devam ediyordu. çok beğendiğim için ve birçok kuşla aynı kafeste hırpalanıp ölür diye vicdan yapıp almıştım. 1 hafta sonra kanlı kanadı kendi kendine temizledi 1 ay içinde de kanat kendini toparladı normal uçmaya başladı. bence salmayın uçmak isterken kendini sakatlayıp aynı yerin tekrar kanamasına sebep olabilir

Yani ben kuvvetli ihtimal gece bisilerden korktugunu dusunuorum karanliktada goremiolar zaten kafes icinde bi yerlere carpmistir heralde tecrubeli arkadaslar yada daha once bole bi durumla karsilasanlar varsa bilgi paylasabilirler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

Guncell...

Geri