Karadeniz Pet

..Kandırıldımmı ?? Bi yardım. Fotolu

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bu kuşu 45 günlük diye aldım ancak kuş kafasından ve yanaklarından tüy çıkarıyor. Hani 4 aylık kuş yavruluktan çıkarken alnından saç çıkarya aynen öle. Bu kuşun 4 aylık olmasından şüphe ediyorum ne dersiniz. İriliğine aldanmadım çünki ingiliz kırığı o normalde alın saçlarının çıkması şüphelendirdi.Sizin kuşunuz alın saçlarını kaç aylıkken çıkardı?
Ve yaş tahmini?

Son düzenleme:
büyük kuşlar bile yeni tüyler çıkartırlar daha yavru erkek çok abartma :)

şüphelenmene gerek yok tüy mevsimindeyiz bu aralar çoğu kuş tüy değiştiriyor

büyük kuşlar bile yeni tüyler çıkartırlar daha yavru erkek çok abartma :)

:) Büyük kuşlar bile derken bende ondan bahsediyorum bu kuş büyük değil 45 günlük. Bu yaşta kafasının heryerinden tüy çıkaran kuş gördü iseniz rahatlayacam ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:56 --

şüphelenmene gerek yok tüy mevsimindeyiz bu aralar çoğu kuş tüy değiştiriyor

Yavrular peki ? Deneyimim hiç yok. Birde tüy değiştirmiyor sadece kafada çıkanlar var vücutta dökülme hiç yok

MaşAllah çok güzel bir kuş hayırlı uğurlu olsun güle güle besleyin. Kandırılmamışsınız içiniz rahat olsun :)

MaşAllah çok güzel bir kuş hayırlı uğurlu olsun güle güle besleyin. Kandırılmamışsınız içiniz rahat olsun :)

Kalbine inecek birazdan adamın , hocam bi daha almaya gitmeden önce kuşun fotoğraflarını isteyin ve burada yayınlayın ona göre kara karar verip gidin alın ingiliz die yerli kuşlar v.s veriyorlar.

Bence kus 8 ayliktan asagi degil ama cogunluk benim gibi dusunmedigine gore yaniliyorum galiba.

BENIMDE 1 SORUM VARDI 1ERKEK 2 DISI BASLIGI ALTINDA KONU ACMISTIM
ONERILERINIZI COK MERAK EDIYORUM

bence 3-4 aylık arası vardır...

:) Büyük kuşlar bile derken bende ondan bahsediyorum bu kuş büyük değil 45 günlük. Bu yaşta kafasının heryerinden tüy çıkaran kuş gördü iseniz rahatlayacam ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:56 --

Yavrular peki ? Deneyimim hiç yok. Birde tüy değiştirmiyor sadece kafada çıkanlar var vücutta dökülme hiç yok

evet gördüm o yüzden telaşlanmayın

Geri