Karadeniz Pet

Kandirilmis olabilir miyim?

Mezensim88

Yeni Üye
Arkadaslar yaklaşık 1 hafta once 2 tane damizlik kus aldim 1 yasinda dedi aldigim yer ve 180 tl verdim.eve getirdim.erkek kus alisti ortama otmeye basladi ama disi bir kenarda duruyor otmuyor hic.kuslar hic birbirne yakinlasmiyor hatta birbirlerinden kaciyor diyebilirim .fotograflarini atiyorum bunlar 1 yasindan daha mi buyuk ciftlesme olur mu bakabilir msinz?

Son düzenleme:
url eksik gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:01 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

kuşlar damızlık ve bi sorun görünmüyor daha yeni oldukları için alışmaları zaman alır bu normaldir çiftleşmenin hemen olması imkansız değil ama çok düşük bi ihtimaldir ve daha zamanı var ilk önce eş tutmaları gerekiyor siz arada bi bakın kavga yoksa sorun yoktur tek sorun o olabilir hasta gibi görünmüyorlar siz onları kimsenin rahatsız etmeyeceği sessiz sakin yüksek bi yere koyun orda zaten eve alışırlar kafeslerine alışırlar zamanla hiç bi engel kalmaz 1 ay sonra yavruluk takarsınız o zamana kadar ortama alışırlar

hayırlı olsun keyifli hobiler :)

Hayırlı olsun keyifli hobiler ortama alissin kaynasirlar ancak ne yalan söyleyim çok fazla ücret ödemişsiniz sadece çift ise

200 dedi de 180 e zor dusurduk.bilmeyince boyle oluyor :( normal fiyati nekadardi ki? Bir de yuvalik icin kemirgen talasi uygun mu? Ya da kum mu talas mi koyayim?

Son düzenleme:
100tl uygun böyle bir çift in gerçekten çok ucuk fiyat vermis

Çok para vermiş bende aynı fikirdeym ben yumurtalı yavruları olan çifti herseyi ile birlikte 200 liraya satışa koydum Damızlık çek ilanı bölümüne göz atabilirsiniz

Bunun obur dunyasi da var elbet şimdi sevinsin ahirette aliriz hakkimizi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:26 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

Bu sayfa facebookunuz varsa bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hayırlısı olsun yapacak bir şey yok içinize sindiyse her şey yolundadir Hamster talasi uygundur

Geri