petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanlı yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Ateş tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Sinan Ateş

Sinan Ateş New Member

Beğenileri:
    0
    Selamün Aleyküm çiftlerimden bir tanesinin erkeği jumbo dişi yerli gibi ama iri bir kuş erkeğe göre küçük tabi erkek azman 4 kere 20 saniye kadar ciftleştiklerini gördüm dişi 3 gündür yuvalikta bugün 2 3 dakika yuvaliktan çıktı baktım hemen 2 tane yumurta yapmış ama yumurtaların bir tanesinin üzerinde baya bir kan vardı acaba yumurtlar ken kendine zarar vermiş olabilirmi yuvaliktan çıktığında normal davranıyor ama kanlı yumurta beni endişelendiriyor. Cevap veren herkese şimdiden çok teşekkür ederim. ..

2. Tunç ÇAĞATAY

Aynı durum bendede var değiştiriyim diyorum dişiyi ama işte bu yüzden istemiyorum, zorlamıştır olur öyle şeyler dişide kanama devam etmiyor ise sorun yoktur.

3. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sorun olmaz merak etmeyin

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ilk yumutaysa yani bu kuluçkanın ilk yumurtasısa dişide kanama yoksa sorun olmaz

Sayfayı Paylaş