Karadeniz Pet

Kaşınma

Ysemn

Meraklı Üye
Boncuğum son 1 haftadır aşırı derece kaşınıyor boyun kısmı ve baş çevresi kaşımaktan yara oldu ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz. Daha önce veterinerin verdiği kremleri kullandım yine kaşınıyor. Yıkandık yine kaşınıyor.

Kuşun ve dışkısının fotoğrafını atar mısınız. Krem adını da söylerseniz çok iyi olur

Merhaba guvenilir kus veterinerine götürün.boynu yara olduysa galiba boyunluk takmak gerekiyor ama tam emin degilim bi veterinerle konusun bence.bide niye kasindiginin sebebi olmalı

Merhaba guvenilir kus veterinerine götürün.boynu yara olduysa galiba boyunluk takmak gerekiyor ama tam emin degilim bi veterinerle konusun bence.bide niye kasindiginin sebebi olmalı
Boynu yara değil ama sürekli kaşınıyor her yerini kasıyor bir seneyi geçti aldığımız günden beri kaşınıyor her gece kafesini siliyorum suyunu yemligini her gece değiştiriyorum ama bu şekilde beyaz ve siyah pul pul şeyler dökülüyor

Merhaba herhangi yerinde kaşınmadan dolayı yara varmı?kaşıntı bir çok sebeplerden dolayı olabilir.Deri bakımsız olabilir
Dış parazit
Deri yıpranması
D vitamini eksikligi
Ortam nemi düşüklüğü
Mantar v.b.sayısız sebep olabilir

Merhaba herhangi yerinde kaşınmadan dolayı yara varmı?kaşıntı bir çok sebeplerden dolayı olabilir.Deri bakımsız olabilir
Dış parazit
Deri yıpranması
D vitamini eksikligi
Ortam nemi düşüklüğü
Mantar v.b.sayısız sebep olabilir
Veteriner hekime gittik egzama olduğunu söylediği d vitamini ağız yoluyla alınan suya katılan bir ilaç ve iki kremin yanına ağrı kesici bir krem daha verdi şuan daha az kaşınıyor bakalım salı günü kontrolümüz var

Geri