petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kavga

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Tuğra Öztürk tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Tuğra Öztürk

Tuğra Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Bugün dişi kuşumun yanına bi erkek aldım şuan beraber duruyorlar ama dişi kuşum ekeğe karşı biraz agresif hatta kıskanıyor diyebilirim erkek yem yemeğe çalıştığında onun yemliğine gidiyor vs. ara ara kavgada ediyorlar ama büyük çaplı değil dişi olan erkeği ezmeye çalışıyo ama erkek yol yedirmiyo diyebilirim :D bu hafif kavgalar normalmi ilk gün daha ama genel olarak iyiler yakınlaşıyorlar bazen dişi 6 aylık erkek 8.

2. yasin y.

yasin y. New Member

Beğenileri:
    0
    Benim erkek kuşta yem yemesine izin vermiyordu veteriner ayırmamı, bu aylarda böyle yapmasının normal olduğunu söyledi. bir iki hafta farklı kafeslerde tuttum şimdi o konuda sıkıntı yok. Senin dişide kafesin sahibi olduğu için öyle yapıyodur bence :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    benimkilerde önce didişip duruyordu.şimdi torun büyütüyorum.çok şiddetli kavga etmedikleri sürece sıkıntı yok bence...

Sayfayı Paylaş