Karadeniz Pet

kazıklanıyomuyum ??

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
Geçen gün kuşçuya gittim kuş ( hariç ) kafes vereyim sana dedi içinde yemliği falan var 50 tl dedi bana çokmu pahalı sizce daha almadım alayımmı yoksa daha ucuzunu bulurmuyum

kafes buyuk degılse yada markalı guzel bır kafes degılse pahalı ben sadece kafesle kusa 50 tl verdım

kafes ( suluk yemlik tünek tül dahil ) yem bir kilo + muhabbet kuşu (ingiliz kırığı yavru ) gaga taşı . tamamını 45 tl ye aldım.. ancak bakınız nette 15 tl ye de kafes var 300 tl ye de. kafesi görmeden bişey demek doğru olmaz .

Benim aldigim yerde kafes+yemlik+suluk+tül kuşla beraber 55 tl.

Nokia 3310 ile gönderildi.

Ohhoo ben kazıklanıyomuşum harbiden kuşun kendisi zate 30 tl bide kafes parası 50 tl 80 tlye almış olucaktım resmen

Ohhoo ben kazıklanıyomuşum harbiden kuşun kendisi zate 30 tl bide kafes parası 50 tl 80 tlye almış olucaktım resmen

Aynen kardesim azicik daha arastir fakat ureticiden alsan kusu cok iyi olur kafesi sadece petshoptan al.

Kaziklanmak demiyelimde kafesi gormeden pek birsey soylenmez ama kurnaz esnaflardan sanirim :)

Kafesin fotografını falan cekmis olsaydınız daha iyi olurdu.. İstanbul pendik e gel, kafes + kuş al evine kafan rahat git :)

Ooo istanbul bana bayabi uzak pazartesi tekrar gidecm o zamanatarım resmini

Geri