Karadeniz Pet

Kendi Kuşum ve Burdaki Kuş Shop'undan Görüntüler ;)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
çok guzeller patatesin hala konuşmaması tek olmadidan olamazmı galiba tek beslemiyosunuz?

İlklerde 8 kuşum vardı sonra 6 kaldı ve en son 2 kaldı yani patates ve bındık :) arkadaşlar anlaşıyorlar ama eş değiller. Bize daha çok düşkün patates ama konuşmadı işte olsun bir kelime dese yeter öğrenir herhalde :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

Resimler ve kuşlar harika.Ne güzel bi kuşçuymuş orası :))

Evet gerçekten çok güzel bir yer ve aşırı büyük 2 katlı olduğundan :) kuşlar zaten göz alıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlklerde 8 kuşum vardı sonra 6 kaldı ve en son 2 kaldı yani patates ve bındık :) arkadaşlar anlaşıyorlar ama eş değiller. Bize daha çok düşkün patates ama konuşmadı işte olsun bir kelime dese yeter öğrenir herhalde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

Evet gerçekten çok güzel bir yer ve aşırı büyük 2 katlı olduğundan :) kuşlar zaten göz alıyor

Bındık daha yavru ondandir.)

5. Resimdeki papağanın cinsi nedir acaba ? Gerçekten çok hoş

Nokia 3310 ile gönderildi.

O 3. resimdeki şakirden bizim petshopta var alsam mı diye düşünüyorum . :D

Beyaz olan işte kakadu :) çok sevimli onlar kafalarındaki yelpazeyi açıp rock yapıyorlar :)

Heee pardon ben 1. Ile karistirdim :D o zaman tamam kafa salliyansa :D

Nokia 3310 ile gönderildi.

Geri