petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kime Güveneceğiz!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 14 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Yeni başlayanlardan biri olarak sosyal ağlarda birbirlerini dolandırıcılıkla suçlayan üreticileri görüyorum kimisi kuşların ırklarıyla ilgili kimisi satılan malzemeyle ilgili birbirlerini insanları kandırmakla suçluyor benim gibi muhabbet kuşunu yeni beslemeye başlayanlar kime güveneceğiz acaba?3 kuruş için kul hakkı yemeye değer mi ailenizin,çocuklarınızın boğazından haram lokma geçirmeye değer mi?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Bahsettiğiniz gibi durumlara düşerek mağdur olmamak için bu işi yıllardır yapan bilinirliliği olan üreticilerden (kümeslerinden) alışveriş yapmak daha doğru olur.

3. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Sorun da orda zaten isim vermek istemiyorum ama facebook'ta dernek kurucuları bile birbirine girmiş durumda nasıl bileceğiz hangi üretici güvenilir

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Facebook tan ziyade forum siteleri bu yüzden daha güvenilir demek istemiştim. Forumlarda zaman geçiren muhabbetseverler burda kimin güvenilir olduğunun kararını verebilirler.

5. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Burdaki ustalardan birisi demişti kırık kuşa show diye ilan koyuyorlar diye kimse de ses çıkarıp yanlışı söyleyip düzelttirmiyor izlenimim böyle açıkcası

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Bu gibi ilan koyandan değilde usta olarak kabul edip itimat ettiğinizden alışveriş yapın.

7. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Uğur burda kimlere usta deniyor kimlere :)

8. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Sanırım benim gibi acemileri kandırıp kandırmamak kişinin vicdanı ve inancına kalmış bi durum :)

Sayfayı Paylaş