petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kışın kuşa banyo yapılmalımıdır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Anıl Arda tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Anıl Arda

Kışın kuşa banyo yaptırılmalımıdır

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kışın banyo yaptırmayın havalar soğuk oldugundan soğuk alabilir ve hastalanır.

3. Yılmaz Ç.

Ortam sıcak tutmak şartı ile haftada 1 kez yeterli olacaktır. Yazın 2-3 günde bir.

4. Hürkan YILMAZ

Eğer odanız sıcaksa 2 haftada bir yaptırın derim benimkiler arada yapıyolar.

5. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Bizimki soguk havalarda oda sicakligini ona ayarlamama ragmen iki kere ilik suda banyo yapti, ikisinde de usuttu. Siz bilirsiniz ama ne kadar sicak tutarsaniz tutun hasta olabiliyorlar.

6. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Gerek yok yazın sıcaktan bunaltığı için duş alır zaten kışın üşüte bilirsiniz kuşu

7. Mana

Mana Guest

bence 2 haftada bir yaptırın ama sıcak tutmanız lazım bir kere yapıp hasta olursa yaptırmayın bir daha

8. yağmur er

bence yaptırımamalı bende böyle yaptım ben kurtaramadım bence yaptırmayın yazın bol bol yaptırırsınız kendileri üstüne su atma yöntemini biliyorlar zaten kendi suluklarından atıyorlar

9. Tevfik AKTUNÇ

Siz riske atmayın en iyisi, boşverin yaza saklasın kendisini :)

10. somet

somet Member

Beğenileri:
    0
    haftada bir kez yaptırıyorum içerisini biraz daha ısıtıp

Sayfayı Paylaş