Karadeniz Pet

Kızgın Dişi Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gvarol

Yeni Üye
Merhabalar,

İstanbul Yenibosnada oturuyorum erkek kızgın kuşa dişi aramaktayım. Elinde uygun fiyata olan yardımcı olabilir mi ?

p9Mdj0.jpg

bir üreticiden kızgınlık dönemi başlangıcındaki dişilerle eş seçtirmeniz daha doğru olacaktır.

Merhaba kızgın dişi çek muhabbet kuşlarım var fiyatı 70 TL 0536 939 57 00 - Yunus

Merhaba,
Ben biraz daha uygun fiyatlı bakıyorum maalesef ilginiz için teşekkürler.

İnşallah hayırlı olur Gökhan bey çok uğraştım yavru almak için ama 2 kere dişi kuş aldım hep sorun yaşadım , [MENTION=17556]wesker[/MENTION] mesajı görürsen haber bekliyorum senden.

Sanki Biraz Erken Gibi Kuş İçin? Yukarıdaki Arkadaşin Kuşları Çek O Yüzden Fiyati Öyle.Dişi Alınca Yuvalığı 20 Gün Sonra tak İyice Birbirlerine Kaynaşsınlar

İnşallah hayırlı olur Gökhan bey çok uğraştım yavru almak için ama 2 kere dişi kuş aldım hep sorun yaşadım , [MENTION=17556]wesker[/MENTION] mesajı görürsen haber bekliyorum senden.

Gvarol bendeki dişilerin garantisini veriyorum, yavru almazsan kuşu iade edersin.
Erkek kuşunu getir, dişilerin arasına bırakalım gerisi kolay :)

Gvarol bendeki dişilerin garantisini veriyorum, yavru almazsan kuşu iade edersin.
Erkek kuşunu getir, dişilerin arasına bırakalım gerisi kolay :)

Şuan için maddi anlamda biraz sıkıntıdayım daha önce de 2 tane dişi aldım olmadı, kuş da bekar olarak takılsın yapacak bir şey yok maalesef. 1-2 ay sonra size ulaşırım o zaman :) Sizde dişi kuşların fiyatı ne kadar acaba onu da öğreneyim yine de.

İlk sayfada yazışmıştık, 70 tl demiştim.

Kusura bakmayın cep telefonundan giriyordum göremedim.

Kusura bakmayın cep telefonundan giriyordum göremedim.
bakacaksanız satmayacaksanız vereyim hocam. kuşlarıma çok çok iyi baktım aslında ayırmakta istemiyorum ama bu şekıldede olsun istemiyorum. iyice kızışmış kuş

bakacaksanız satmayacaksanız vereyim hocam. kuşlarıma çok çok iyi baktım aslında ayırmakta istemiyorum ama bu şekıldede olsun istemiyorum. iyice kızışmış kuş

Tabiki satmam hocam ben yavru almak ve beslemek için kuş arıyorum inan, bendeki kuşu özenle ailenin bir evladı gibi görüyor ve besliyorum., İstiyorsan yarın akşam iş çıkışı yada cumartesi gelebilirim sefaköye , telefon numaramı yazmıştım mesajı gördüğünde whatsapdan felan ulaşırsan sevinirim açıkcası. Telefon numaram 0531 103 76 86.

Son düzenleme:
Tabiki satmam hocam ben yavru almak ve beslemek için kuş arıyorum inan, bendeki kuşu özenle ailenin bir evladı gibi görüyor ve besliyorum., İstiyorsan yarın akşam iş çıkışı yada cumartesi gelebilirim sefaköye , telefon numaramı yazmıştım mesajı gördüğünde whatsapdan felan ulaşırsan sevinirim açıkcası. Telefon numaram 0531 103 76 86.
Evdekıleri ikna zarzor ikna ettim 2 adet erkek kuş alıcam bende yoksa verecektım. evdekıler gitmesine razı olmadı :D

Sevindim vallahi hadi gözün aydın :) eğer bana verseydin yavru olursa sana vereyim diyecektim bende. Neyse hadi geçmiş olsun diyelim gözün aydın hocam

Selamın aleyküm elimde sarı kafa çek kızgın dişi var hazırdir fiyat 60 lira

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

Selamın aleyküm elimde kızgın çek dişi var kuş oldukça sağlıklı ve bakıcı dir 60 lira 0539 441 21 40
lrkrgp.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri