Karadeniz Pet

Kızım Şatsiyi Kaybettim :(

Bergee

Meraklı Üye
1,5 yılın ardından güzel kızım melek oldu :( Hiçbir şeyi yoktu daha bugün altlarını değiştirdim dışkıları tertemizdi. Bir erkek bir dişi kuşum vardı erkek olan kuşum yaşıyor ama dişi kuşum şatsim ne yazık ki çok ilginç bir şekilde öldü bende anlamlandıramadım. Daha dün oynaşıyorduk birbirimizle elime aldım burnumu gagasına dayadım okşadım oynadım hiçbir hastalığı vs. yoktu çok sağlıklı ve düzenli besleniyordu. Akşam eve geldim sesi soluğu yoktu yuvalığa falan girdi diye düşündüm kafesin aşağısına baktığım zaman yerde yatıyordu hiç kıpırdamıyordu :( Nasıl olmuş olabilir bu hiçbir fikrim yok ağzı çok hafif suluydu acaba boğuldu mu ne oldu bilmiyorum :( Canımdan çok seviyordum kendisini o benim her şeyimdi pati vermeyi bile öğretmiştim ona :( Huzur içinde yatsın. Umarım cennette burada olduğundan daha mutlu olur :(

Başınız sağolsun maalesef ne kadar iyi de baksak bazen kader diyelim kısa sürüyor maceraları önemli olan minik dostlarımıza verdiğimiz sevgi bilinmeyen bi hastalık da ola biliyor her şey iyi de olsa

Başınız sağolsun maalesef ne kadar iyi de baksak bazen kader diyelim kısa sürüyor maceraları önemli olan minik dostlarımıza verdiğimiz sevgi bilinmeyen bi hastalık da ola biliyor her şey iyi de olsa
Hiçbir şeyi yoktu hocam olsa bilirim her şeyini düzenli yapıyorum ne bileyim halsiz olur hiç bir belirti yoktu gerçekten ne yapacağımı bilemedim erkek kuşum limonda tek kaldı onu arıyor bu onun psikolojisini nasıl etkiler onu da bilmiyorum şuan tabiri caizse mal gibi ortada kaldım gibi bir şey oldu :(

Başınız sağolsun çok üzüldüm hastalıklarını çok iyi gizliyolar ne yazık ki böyle olması gerekiyomuş bu dünyada bu kadar yaşamalıymış demek ki diyelim. eminim yaşadığı 1.5 yılı sizinle çok mutlu geçirmiştir. Eşine de yeni bi dişi eş almak iyi gelir diye biliyorum strese girmez umarım bi süre dikkatli bakın

Hiçbir şeyi yoktu hocam olsa bilirim her şeyini düzenli yapıyorum ne bileyim halsiz olur hiç bir belirti yoktu gerçekten ne yapacağımı bilemedim erkek kuşum limonda tek kaldı onu arıyor bu onun psikolojisini nasıl etkiler onu da bilmiyorum şuan tabiri caizse mal gibi ortada kaldım gibi bir şey oldu :(
Maalesef benimde erkek kuşum var kaliteli vitaminler kaliteli yemler alıyorum günlük suları falan değişiyor ama tümörden şüpheleniyorum. İmlan varsa yanına arkadaş alım muhabbet kuşları eşi ölünce bunalıma girebiliyorlar

Başınız sağolsun çok üzüldüm hastalıklarını çok iyi gizliyolar ne yazık ki böyle olması gerekiyomuş bu dünyada bu kadar yaşamalıymış demek ki diyelim. eminim yaşadığı 1.5 yılı sizinle çok mutlu geçirmiştir. Eşine de yeni bi dişi eş almak iyi gelir diye biliyorum strese girmez umarım bi süre dikkatli bakın
Dostlar sağolsun :( Umarım girmez yani tam eş tutmamışlardı ama arkadaşsız yapa yalnız kaldı bağırıyor sürekli :(

Maalesef benimde erkek kuşum var kaliteli vitaminler kaliteli yemler alıyorum günlük suları falan değişiyor ama tümörden şüpheleniyorum. İmlan varsa yanına arkadaş alım muhabbet kuşları eşi ölünce bunalıma girebiliyorlar
Umarım bir şeyi yoktur sizede geçmiş olsun hocam :(

Başınız sağolsun aynı durum benim başıma da geldi hicbir şeyi yoktu acayip hareketli erkek kuşum boncuk vardı işten eve geldim bir baktım kafes tabanında hareketsiz yatıyor vefat etmiş:( ve baktigimda dışkısı normaldi ve yemini de yemiş hasta zaten degildi anormal hiçbir sey yoktu veterinerimi aradım hemen dedi ki ani kus ölümlerinin iki sebebi var biri kalp krizi biri de insanlardaki gibi beyninde pıhtı atması. Hala toparlayamadım kendimi :( ve baska kus aldim ama hepsinin yeri çok ayri hiçbiri birbirinin yerini tutmuyor ama hepsi ayrı güzel hepsi melek

Başınız sağolsun aynı durum benim başıma da geldi hicbir şeyi yoktu acayip hareketli erkek kuşum boncuk vardı işten eve geldim bir baktım kafes tabanında hareketsiz yatıyor vefat etmiş:( ve baktigimda dışkısı normaldi ve yemini de yemiş hasta zaten degildi anormal hiçbir sey yoktu veterinerimi aradım hemen dedi ki ani kus ölümlerinin iki sebebi var biri kalp krizi biri de insanlardaki gibi beyninde pıhtı atması. Hala toparlayamadım kendimi :( ve baska kus aldim ama hepsinin yeri çok ayri hiçbiri birbirinin yerini tutmuyor ama hepsi ayrı güzel hepsi melek
Sağolsun sizinde başınız sağolsun çok üzücü bir durum :( Korktuda bir şeyden mi oldu ne oldu keşke sebebini bilsem de kendimi suçlamasam :( Benlik bir durum diye kendimide yiyorum :(

Evet o sebebini bilmemek zaten insanı kahrediyor hâlâ düşünürüm neden neden diye ama cevabını alamıyorum:( yattıgi yerde huzur bulsun erkek kuşunuz uzun ömürlü olsun insallah

Dün aynı şekilde ben de kaybettim. Hareketliydi, her şey normaldi. Gece birden durgunlaştı, her ne kadar direnmeye çalışsa da anlamsızca gitti birden. Bazı rahatsızlıklar belli etmeden maalesef dostlarımızı bu şekilde bizden alıyorlar. Başınız sağ olsun, elbette üzülüyoruz ama unutmayalım ki en azından kötü bir sahiplik yapmadık bu dostlara...

Geri