Karadeniz Pet

Kızımda bir sorunmu var acaba?

Dursunefe

Yeni Üye
Kızim şapşiğin kafasindaki yeni tüylermi cikiyor acaba ben acemiyim anlayamadım

Ekli dosyalar

• 20180630_115618.jpg
    20180630_115618.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 22
Benim kızım hic bisey yemiyo ben yerken omzumda bekliyo uzatinca kacıyo hic merakı yok :)
Zamanla olur ben yavru kuşum için 1 ay boyunca uğraştım farklı yemeklerden yesin diye sonunda başardım fakat kuşun inatcisida zor oluyor ama sabırlı olmak lazim :)

Benim kizım yeni yeme düstügünde bana geldi gunlerce elimde besledim disiler hircin olur diyolardi ama benimki alisti bize huysuz biraz devamli kiziyo bana ama hemende geciyo siniri asiri inadi var kafaaina gore takiliyo 2.5 aylik daha insallah zamanla o inadinida kiricak diye umut ediyorum :)

Benim kizım yeni yeme düstügünde bana geldi gunlerce elimde besledim disiler hircin olur diyolardi ama benimki alisti bize huysuz biraz devamli kiziyo bana ama hemende geciyo siniri asiri inadi var kafaaina gore takiliyo 2.5 aylik daha insallah zamanla o inadinida kiricak diye umut ediyorum :)
Valla kuş büyümeden alıştırmak gerek yavruyken oluşan huyları değiştirmek çok zor oluyor başka kusunuz varsa elinizden de yiyorlarsa onların yanında vermekte gayet ise yariyor ister istemez merak edip tadına bakar sonra da bırakmak istemez ben böyle alistirdim yavruyu şuan annesinden babasından ayrı kafeste ne uzatırsam yiyor etkili bi yöntem denemenizde fayda var

Geri