petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kızışmadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Ufuk ALTUN tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ufuk ALTUN

ulan kuşlarıma kızıştırıcı verdim suluğa bal koydum yinede kızşmadılar hani kızışıp çiftleşmemeyi anlarımda benimkiler daha hiç kızışmadı bile ? :( :(

2. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Benimkiler de sürekli yan yana duruyorlar ama çiftleşme anlamında herhengi birşey yok şuanda.Mama ile kızıştırmayı deneyecem.

3. Duranettin ERAYDIN

Mama yemezlerse kızışmazlar

4. Sinan ÇELİK

Ben sürekli müzik dinletemiyorum ama müzik dinledikleri anda çoşuyorlar :D

5. kartall82

kartall82 Guest

belli aralıklarla çiftleşme sesleri dinletin benden söylemesi işe yarıyor ;)

6. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

İyi fikir.

7. kartall82

kartall82 Guest

mehmet kardeşim 5 çift kuşta denedim ve hepsindede işe yaradı ondan dolayı öneriyorum yeni aldığım 1-5 aylık erkek yavru bile çileden çıkıyor dsesi duyduğunda

8. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

İnternette falan var mı bu ses?

9. Ufuk ALTUN

o dinlettiğiniz ses internette youtube da varsa link atar mısınız ? bende deniyim

10. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Ben biraz dinlettim youtube da ciftlesme videolari var. Sesi duyunca erkegin hosuna gitti.

Sayfayı Paylaş