petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

koku nasıl giderilir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mesut usenmez tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. mesut usenmez

arkadaşlar 2 çift kuşum var bulundugu oda kokuyor 2 günde bir temizliyorum odanın kapıları kapalı içeri girer girmez koku geliyor havalandırıyorum ama başka yapılacak birşey varmı siz nasıl yapıyorsunuz?

2. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir banyo yaptirsaniz ikisini de hafif ilik su ile sonra sicak tutun onlari

3. Mana

Mana Guest

bende 8 kuş vardı 4 tane kaldı bugün 5 oldu yine ama hiçbir zaman koku problemi yaşamadım. zaten kuşlar banyo yapıyor o şart, onun dışında kafesi 2-3 güne bir temizlemek lazım. böyle ben sıkıntı yaşamadım hiç :)

4. mesut usenmez

olabilir kuşlar üretim haneden geldi belki ondan olabilir yıkamam gerek havalar soguk cesaret edemem şimdi teşekkürler yorumlarınız için..

5. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
  6. Mert AKSOY

Bir sure sonra gececeginden eminim, yeter ki 4-5 gunde bir altlarini almayi unutmayin. Onun disinda kendilerini surekli temizliyorlar zaten zamanla kokulari gider
    GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kokusu nasıl önlenir

,
  2. muhabbet kuşu koku giderici

,
  3. muhabbet kuşu kokusu nasıl giderilir

,
  4. muhabbet kuşu koku yaparmı