Karadeniz Pet

koku

yusufkral

Onursal Üye
slm 2 cift kuşum var 3 tanede yavru yuvalıkta var fakat odaları hep kokuyor gerci bana gelimyorda gelen misafir diyor koku var diye havalandırıyorumda kafesin altını her hafta temizliyorum pislendikce ve tülülerini şampanla yıkıyorum temizlik olarak bu kadar yapıyorum oda yı 2 günde bir temizliyorum ama koku oluyor nasıl bir bakım yapsam temizlik koku olmaz

Bir çift kuş bile koku yapıyor. Kefeste yuvalıkta birşey olmasa bile kendi kokuları var. Kapı pencere açıkken hissedilmese de kısa bir süre kapı pencere kapanınca koku kendini gösteriyor. Sanırım yapılabilecek birşey yok.

biz kus severiz dısardan birine kokması doğaldır koksa bile bizi etkilemiyor rahatsız etmiyor

biz kus severiz dısardan birine kokması doğaldır koksa bile bizi etkilemiyor rahatsız etmiyor

Kokunun büyüğü yuvalıktan geliyordur.
Yavrular büyüdüğünde içine plastik folluk konabilen yuvalık al, folluğu 3-5 günde bir temizi ile değiştirirsin. Tecrübeyle sabit. :)

Bir çift kuş bile koku yapıyor. Kefeste yuvalıkta birşey olmasa bile kendi kokuları var. Kapı pencere açıkken hissedilmese de kısa bir süre kapı pencere kapanınca koku kendini gösteriyor. Sanırım yapılabilecek birşey yok.

sirkeyle felan kafesi yıkasam gidermi

Kendi kokularını seviyorum ben ya millet nasıl iğreniyor anlamıyorum :)

Sicak havalarda ozellikle disi kuluckadayken buyuk diski yaptigi icin koku yogun oluyor.

Yemlerde koku yapıyor.yapacak bir şey yok

Geri