Karadeniz Pet

Komple satılık üretimhane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hüseyin Can

Paylaşımcı Üye
Sahiplendirildi arkadaşlar.Son 3 takımı kendime ayırdım.Bir arkadaşımın üretimhanesinde devam edeceğim.

Son düzenleme:
Masallah kuslariniza, en son resimde ki griyi cok begendim

masallah ılk kusa bayıldım tosun gıbı ıkı tarafada hayırlı olsun sımdıden

Teşekkürler diğerlerinide paylaşacağım kısa zamanda.Hepsi bu ayarda vasıflı show kuşları.Hepsi yavruluktan beri bende.

İlk dediğiniz lacewing çok özel bir kuş.

image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    75.7 KB · Görüntüleme: 18
  • image.jpeg
    image.jpeg
    68.7 KB · Görüntüleme: 21
  • image.jpeg
    image.jpeg
    71.9 KB · Görüntüleme: 19
image.jpeg

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    68.7 KB · Görüntüleme: 17
  • image.jpeg
    image.jpeg
    71.9 KB · Görüntüleme: 14
Hayırlı satışlar. Defalarca söyledim ama karar senin :)

Kuşlarla ilgilenen arkadaşlar için ağırlıklı kısmı benim yavrularimdan kuşların ve kendi yavrularım için kuşların kanina ve vasfına garanti veririm. Altlarından gelecek yavrular alan kişiyi memnun edecektir.
Iki tarafa da hayırlı olsun

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah vasıf olarak gerçekten çok iyi kuşlar zaten kuşların kalitesi verilen özen; kafes ve yuvalıklara yapılan masraftan belli. Maddi durumun müsait oldu zamanlara denk gelse kaçırmazdım böyle değerli kuşları . Alan arkadaş zaten masrafını ilk kuluçka da çıkarır. Alana da satana da hayırlı olsun

Maşallah vasıf olarak gerçekten çok iyi kuşlar zaten kuşların kalitesi verilen özen; kafes ve yuvalıklara yapılan masraftan belli. Maddi durumun müsait oldu zamanlara denk gelse kaçırmazdım böyle değerli kuşları . Alan arkadaş zaten masrafını ilk kuluçka da çıkarır. Alana da satana da hayırlı olsun
Bakım konusunda dediginiz gibi hüseyin benden iyi. Aynı Yuvanin kardeşini verdim ona. Ondakiler benim kuşları geçti :))))

Çok üzüldüm çok emek vermiştin hayırlısı olsun inşaallah. Belki vazgeçersin. Alacak olan kişilerin de pişman olmayacağına eminim

Hayırlı satışlar. Defalarca söyledim ama karar senin :)

Kuşlarla ilgilenen arkadaşlar için ağırlıklı kısmı benim yavrularimdan kuşların ve kendi yavrularım için kuşların kanina ve vasfına garanti veririm. Altlarından gelecek yavrular alan kişiyi memnun edecektir.
Iki tarafa da hayırlı olsun

Teşekkür ederim abi.

Umarım güzel bir yere gider.Dediğiniz gibi bu kış parası fazlasıyla çıkacak.Ben zor zamanlarını sabredip en verimli ve genç çağında kuşlardan ayrılıyorum malesef.

Çok üzüldüm çok emek vermiştin hayırlısı olsun inşaallah. Belki vazgeçersin. Alacak olan kişilerin de pişman olmayacağına eminim

Gönüllü olduğum söylenemez ancak bazen mecbur kalırsın.Maddi bir problemden dolayı olsa bir çözüm bulup halledebilirdim.
Ama bu şekilde onlara da hakkını veremiyorum.
Alan kişi pişman olmaz kesinlikle.Özenle kurulmuş güzel bir hobi kümesi.
Gelecek yıl hedefim 35-40 yavru almaktı.Hepsi genç kuşlar.Kısmet.
Teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri