Karadeniz Pet

Konu dışında ama telefon tavsiyesi lazım

Çağrı GÖKÇEK

Paylaşımcı Üye
Günaydın abilerim kardeşlerim ay sonunda telefon alicam ikisinden birini düşünüyorum hangisini alayim sizce başka model düşünmüyorum
Sony xperia Z1 mi ?
Sony xperia M4 Aqua mı?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben Samsung Galaxy Alpha Kullaniyorum Ama şuanda degistiricek olsam Asus Zenfon Alirim yada butçemi ayarlayabilsem apple iphone 6s alirdim ...

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende note 5 i tercih ederdim de abi ogrenciyim sonuçta staj maasimla en fazla 1000 tlye telefon alabiliyorum :)

geçmişte xperia serisi kullanıp, kafayı yemiş birisi olarak önerilerim olacak,
öncelikle telefonun ram i çok önemli. bahsettiğiniz modeller donanım olarak iyi olsa da sony android güncellemelerini takip edemedi ve hatalar ortaya çıkıyor. iphone almaya param yetmeyince kendime lg g3 kardeşime de g4 aldırdım. çok memnunum. lg telefon piyasasına çok iyi girdi. bütçeniz el verirse iphone ama el vermezse de lg ve samsung derim. sony telefon piyasasında maalesef bekleneni veremedi.

geçmişte xperia serisi kullanıp, kafayı yemiş birisi olarak önerilerim olacak,
öncelikle telefonun ram i çok önemli. bahsettiğiniz modeller donanım olarak iyi olsa da sony android güncellemelerini takip edemedi ve hatalar ortaya çıkıyor. iphone almaya param yetmeyince kendime lg g3 kardeşime de g4 aldırdım. çok memnunum. lg telefon piyasasına çok iyi girdi. bütçeniz el verirse iphone ama el vermezse de lg ve samsung derim. sony telefon piyasasında maalesef bekleneni veremedi.

Lg g2 düşündüm ama sd card girişi mevcut değil o yüzden eledim onu

g3 internette (gittigidiyor) 1100, g4 de 1350 ye bulunuyor günün kampanyalarında. biraz daha bekleyip onlara yönelebilirsiniz.

Eskisi çalışıyorsa değiştirme o zaman.

S3 mini var şuan abi oda 3 senedir bende bataryayi 2 ayda bir değiştiriyorum 30 tl çakma alıyorum :D çok zararı var bana telefonun kapanıp açılma gibi sorunları var oyüzden karar verdim yeni telefon alicam :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:04 -->-> Daha önceki mesaj 10:03 --

g3 internette (gittigidiyor) 1100, g4 de 1350 ye bulunuyor günün kampanyalarında. biraz daha bekleyip onlara yönelebilirsiniz.

Garanti sıkıntısı oluyormu internetten alsam

lg türkiye tamamının tamirini sağlıyor. sadece alırken bakın, gri ithalat ürünlerde garanti sınırlı oluyor onun haricinde mağazadan hiçbir farkı yok. ben daha 3 hafta önce bilgisayar aldım gittigidiyordan. garantisi hemen başladı hp üzerinde. kız arkadaşıma da geçen yıl s4 almıştık. o da hiçbir sorun çıkartmadı. gri ithalat olduğu için 1 yıl garantisi vardı. kullandık, hala sorunsuz devam ediyoruz.

Benim telefonum konuş konuş telefonu..

images

Merhaba. Xperia serisi telefonumu RAM düşüklüğünden dolayı değiştirdim. Hatta bir teknoloji mağazası önünde gelen aramayı dahi açamayınca, telefondan kartı alıp çöpe attım, mağazaya girip LG G2 Mini aldım. 1,5 senedir de kullanıyorum. 2 gün önce yazılım güncelledi. Yani Lg bu konuda oldukça iyi, tavsiye ederim.

Benim telefonum konuş konuş telefonu..

images

En iyisi abi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:29 -->-> Daha önceki mesaj 11:28 --

Merhaba. Xperia serisi telefonumu RAM düşüklüğünden dolayı değiştirdim. Hatta bir teknoloji mağazası önünde gelen aramayı dahi açamayınca, telefondan kartı alıp çöpe attım, mağazaya girip LG G2 Mini aldım. 1,5 senedir de kullanıyorum. 2 gün önce yazılım güncelledi. Yani Lg bu konuda oldukça iyi, tavsiye ederim.

Sony daha hoşuma gidiyor ama g2 de güzel ama kart girişi yok malesef

1000 tl ye ikinci el iPhone 5 veya 5s alın temiz hangisi olursa kafanız rahat olsun androidden iPhone 6 ya geçtim ilk çıktığında bir daha büyük konuşmuyımda androide geçmem asla