Karadeniz Pet

konusan jumbo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Güven CALDA

Yeni Üye
arkadaşlar sarı olan erkek konusuyor ele alışık 10 kelime kadar konusuyor 2015 subat ayında daha 1 aylıkken bu forum aracılığıyla aldım ev üreticisi bi arkadaştan bilezigi malesef yok o ara bilezigin ne işe yaradını dahi bilmiyordum, dişiyi yine bu forum aracılıyla aldım yanına eş olsun diye ama açıkcası pek anlaşamadılar sanırım evde yeni bebek oldugundan dolayı bütün ilgi alaka bebekte kuşlarla pek ilgilenemiyorum o yüzden satıcam kafeside satıyorum hagen s01 modeli
nrnQDl.jpg
[/url][/IMG]

Bilezik nedir ben de bilmiyorum bilglendirirseniz sevinirim. İyi alışverişler

Sent from my iPhone using Tapatalk

kusun yasını belli eden bişey dogdugunda ayagına takıyorlar dogdugu yılı üreticisini belli eden bişey

Ya ne kadar güzel birseymiş teşekkürler bir de ben izninzle birley sormak istiyorum benim kusum da yaklasık 2 2,5 aylık hep tek bacak tünüyor sürekli bir bacagı havada daha yavru oldugu ıcın mı boyledir?

Kafese ne kadar istiyorsunuz ve nerden satılıyor bunları da belirtirseniz daha çabuk alışveriş gerçekleşir

İlanınızı şablona uygun düzenlerseniz ve resim i tekrar yüklerseniz iyi olur. Tekrardan düzenleyelim lütfen...

Ya ne kadar güzel birseymiş teşekkürler bir de ben izninzle birley sormak istiyorum benim kusum da yaklasık 2 2,5 aylık hep tek bacak tünüyor sürekli bir bacagı havada daha yavru oldugu ıcın mı boyledir?

Merhaba kırık olmadığından eminseniz ayağını incitmiş olabilir.Eğer bu hareketi uyurken yapıyor ise her kuşun normal hareketlerinden biridir.

Yine de fotoğrafını çekerek paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri