petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşan Karga

Konusu 'Doğada Yaşayan Tüm Kuşlar' forumundadır ve İbrahim YÜCEL tarafından 4 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. İbrahim YÜCEL
    Gizli

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Kargalar zeki hayvanlardir

3. İbrahim YÜCEL
    Gizli

evet zeki hayvanlar ama konuşmayı taklit edebildiklerine ilk kez şahit oldum.

4. mehmet fidann
    Gizli

hocam bunu üstüne 1 milyar verselerde eve alıp koymam tipinden insan korkuyor :) :)

5. İbrahim YÜCEL
    Gizli

bu birşey değilki 500 dolara piton satan hatta kendisini sevdiriyor diyede açıklama yapmış :D

250 tl ye maymun
    40 tl ye akrep
    70 Tlye kertenkele satanlar var karga bunların yanında bayağı sevimli kalır :D

6. mehmet fidann
    Gizli

onlar insan deil kardeşim ya :D

7. İbrahim YÜCEL
    Gizli

valla bişey diyemiyorum şimdi burada o hayvanlardan besleyen biri çıkıp hakaret ettin diye dalar hiç uğraşamam. benden uzak olsunlarda :D

8. xxxsa
    Gizli

xxxsa Guest

gerekten yetenek ısı onu egitmek

9. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Arkadaş şu hayvanı hiç sevmiyorum ya yolda çatıda bacada göreyim hemen kovalıyorum çok soğuk bir hayvan Allah günah yazmasın. Yılan beslerim bunu beslemem...

Sayfayı Paylaş