petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşan kuşun hali

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fistikk tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    Insana cok alışmış konuşan erkek muhabbet eşe gelir mi? Dişi dövse de ayırmak gerekir mi?

2. Şevket Umut Sağmen

Beğenileri:
    0
    kuş kaç yaşında 2 yaş altındaysa alışır 2 yaş üstüyse boşver zaten yalnızlığa alışmıştır

3. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Eş tutması biraz zor olabilir hatta hiç olmayabilir ama benim 3 yaşındaki dişi kuşumun yanına 1,5 yaşında erkek kuş koydum 6 ay sonra yani bu ay 2 yumurta aldım kuluçka sürecinde.Alacağınız dişi için bir kafes daha alın.Dişiyi başka kafese erkeği başka kafese koyun.1 hafta kafesler yanyana dursun.Bu süreçte erkekle ilgilenmeyin.1 hafta sonra dişiyi erkeğin kafesine atın.İlk başta biraz agresif olabilirler sonraki 1-2 ay içerisinde alışmaz ise dişiyi değiştirin.Mümkünse dişi kuşun hollanda ırkından olmamasına dikkat edin, hollanda ırkındaki dişiler çok dominant ve saldırgan olabiliyorlar.

4. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    2 yasinda erkek.. aslinda yanına dişi almistim 2 ay beraberdiler ama dişi hep agresifti ben de ayırdım doğru mu ettim bilmiyorum

Sayfayı Paylaş