petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

konuşmayamı çalışıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve boom0506 tarafından 5 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    arkadaşlar kuşuma konuşturma eğitimi veriyorum. kuşa işaret parmağımı silah şeklinde gagasına yaklaştırınca üst gagasını açıyor birşeyler yapıyor sizce konuşmayamı çalışıyor başka bişeymi yapıyoranlayaadım :confused:

2. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Ben konuşmaya çalıştığını sanmıyorum.Benim kuşta öyle yapınca gagasını açıyor ama konuştuğu yok.

3. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    benimkide öyle gagayı açıyor ama ses çıkartmıyor konuşmaya çalıştığını nasıl anlaşılır ?

4. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Benim hiç konuşan kuşum olmadı ama öğretmek istediğiniz kelimeyi sürekli söylüyorsunuz sanırım kuş bir an gelip kelimeyi söylüyor.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sürekli aynı kelimeleri tekrarlayın onunla oyun oynayın maşallah suan kendi yavrum karşımda konuşuyor sadece ilgi eşşek sipasi Akkuş babacik cicikus babacim Çakır 4 5 vs

Sayfayı Paylaş