petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Korkuyorum;5 aylık kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 28 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bu çiftimi bir kere daha paylaşmıştım daya yeni eş olmuşları ozamandan bu yana durmadan çiftleşiyor lar işin kötü bir yanı var ve ben bu kısmını unuttum bu kuşlarım mavişim 1 yaşının üstünde ama lutino daha 5 aylık kuşlarım salmada eş olmuşlardı şimdide kuşum yumurtayı çıkrarmakta zorluk çekiyor ama halen durmadan çiftleşmeye devam ediyorlar dişi kuşum hep yuvalıkta ama ne fayda yardım edin ne yapmalıyım
    foto daha önceden çekilmiştir şimdilik pek dişiyi rahatsız etmek istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

yardım eden yok mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:50 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

Güncelll+++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

ustalar lütfen yardım edin acil kuş çok kötü durumda

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yumurta tikamasi varsa mudahale edin ya da veterinere goturun. Popo kismina yag surerseniz kolay cikacaktir.

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çok saol KORDON hemen başlıyorum

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yumurta olamsaydı bi müddet ayırın diyecektim ama bu durumda biraz zor. Yapılabilecek en iyi şey zeytinyağı sürmek.

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    çiftleşiyor dışkılıyorsa tıkanma yoktur
    foto yollasana

6. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    foto atamıyorum çünkü dişi dışarı çıktıgı süre çok az çekmeye çalıştım ama çıkıp dışkı yapıp hemen giriyor foto silik çıkıyor yumurta tıkanmamış çok şükür dışkısını yapıyor erkek sürekli besliyor dişi hiç kendisi yem yemiyor çare zeytin yağı sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

yardım eden herkese çok çok teşekkür ederim an itibariyle yuvalıga baktıgımda lutunomun yumurta yaptıgını gördüm şuan çok mutluyum

Sayfayı Paylaş