Karadeniz Pet

Korkuyorum;5 aylık kuş

Mehmet Nuri Alkayış

Emektar Üye
arkadaşlar bu çiftimi bir kere daha paylaşmıştım daya yeni eş olmuşları ozamandan bu yana durmadan çiftleşiyor lar işin kötü bir yanı var ve ben bu kısmını unuttum bu kuşlarım mavişim 1 yaşının üstünde ama lutino daha 5 aylık kuşlarım salmada eş olmuşlardı şimdide kuşum yumurtayı çıkrarmakta zorluk çekiyor ama halen durmadan çiftleşmeye devam ediyorlar dişi kuşum hep yuvalıkta ama ne fayda yardım edin ne yapmalıyım

foto daha önceden çekilmiştir şimdilik pek dişiyi rahatsız etmek istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

yardım eden yok mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:50 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

Güncelll+++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

ustalar lütfen yardım edin acil kuş çok kötü durumda

Yumurta tikamasi varsa mudahale edin ya da veterinere goturun. Popo kismina yag surerseniz kolay cikacaktir.

Yumurta olamsaydı bi müddet ayırın diyecektim ama bu durumda biraz zor. Yapılabilecek en iyi şey zeytinyağı sürmek.

çiftleşiyor dışkılıyorsa tıkanma yoktur
foto yollasana

çiftleşiyor dışkılıyorsa tıkanma yoktur
foto yollasana

foto atamıyorum çünkü dişi dışarı çıktıgı süre çok az çekmeye çalıştım ama çıkıp dışkı yapıp hemen giriyor foto silik çıkıyor yumurta tıkanmamış çok şükür dışkısını yapıyor erkek sürekli besliyor dişi hiç kendisi yem yemiyor çare zeytin yağı sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

yardım eden herkese çok çok teşekkür ederim an itibariyle yuvalıga baktıgımda lutunomun yumurta yaptıgını gördüm şuan çok mutluyum

Geri